dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
4°C
pozítří
Sobota - jasno
3°C
Dukla láká na nové posily a větší tribunu
Dukla představila dresy pro jarní zápasy. Foto: Úřad MČ Praha 6.

Dukla láká na nové posily a větší tribunu

Prvoligová Dukla Praha pro jarní část sezóny posílí. Fanoušci se mohou těšit na odchovance Matěje Hanouska a Néstora Albiacha Rogera. Novinkou je rekordní počet 8150 míst na tribuně stadionu Juliska.

„Klubu se podařilo získat finanční prostředky na druhou etapu výstavby tribuny, která započala v zimní přestávce,“ řekl Michal Šrámek, generální ředitel FK Dukla Praha.

„Poslední utkání přípravy jsme sehráli v rámci soustředění na Kypru se čtyřmi zahraničními celky, naše výkony měly určitě vzestupnou tendenci, což je vzhledem k začínající sezóně dobře, teď už se plně soustředíme na pátek na Teplice,“ řekl Luboš Kozel, trenér „A“ týmu Dukly.

Historické memorandum

Praha 6 a FK Dukla Praha v úterý podepsaly historicky první memorandum o vzájemné spolupráci. Patronem spolupráce mezi městskou částí a Duklou je český fotbalista století a čestný občan šesté městské části – Josef Masopust.

„Prvoligový klub je s Prahou 6 spojen nejen stadionem na Julisce, ale také významnými fotbalovými osobnostmi. Věřím, že díky memorandu najdeme brzy nadějné nejmladší hráče a mladé ke sportu přitáhneme ještě víc,“ řekla Marie Kousalíková, starostka Prahy 6.

„S Duklou máme dlouhodobě vynikající vztahy, které nyní vyústily do konkrétních projektů, například sportovní třídy se zaměřením na kopanou na základní škole náměstí Interbrigády. Následovat budou další akce jako letní fotbalové kempy pro děti z Prahy 6 nebo cyklus besed žáků našich základních škol s hráči Dukly Praha,“ řekl Ondřej Balatka, radní Prahy 6 pro sport.

„Věřím v prohlubování spolupráce s Prahou 6. Vážíme si toho, že městská část bude aktivně podporovat rozvoj mládežnické kopané,“ dodal generální ředitel FK Dukla Praha Michal Šrámek.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru