dnes
Čtvrtek - jasno
27°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
27°C
pozítří
Sobota - prehanky-dest
18°C
Lifestyle / Zdraví / Cestování

Duchovní filipínská léčitelka Estela Palaris Orbito působí i v Praze

Estela Palaris Orbito pochází z rodiny filipínských léčitelů. Její léčitelská praxe trvá již 28 let. Od roku 2012 pravidelně působí v Praze a v dalších městech v Česku a na Slovensku.  

Při léčení používá pouze svoje ruce, které přikládá na místě na těle, kde lidé cítí konkrétní potíže. Dále pak používá vatové tamponky, vodu a kokosový olej. S jejich pomocí odstraňuje negativní energie z čaker. Před léčením musí požehnat vše, co používá k uzdravení lidí.

estela-palaris-orbito-lecive-ruce-nahled

Při spirituálním léčení dochází k odstranění energetických bloků v těle, mysli či duši člověka a tím mizí i příčina nemoci. To, co léčí, je Světlo a Boží láska. Estela, jak sama říká, je pouhým prostředníkem.  Léčení je vhodné pro děti i dospělé.

Ze své zkušenosti ví, že komu je dáno přijmout léčivou energii ve velkém množství, může být vyléčen i během jednoho setkání. Většinou je ale třeba přijít opakovaně. Mnozí lidé, kteří se u ní uzdravili, se stále vracejí, přicházejí si pro další přísun energie.

„Při léčení pracuji pouze s energiemi, prostřednictvím svých modliteb a své víry. Jako léčitelka jsem pouze Božím nástrojem a bez Jeho pomoci nedokážu nic. Otevřete co nejhlouběji svá srdce, mějte rádi sami sebe a mějte rádi i ostatní,“ uvedla Estela Palaris Orbito

Setkání s osobním požehnáním a individuální terapie s paní Estelou v Praze:

PRAHA 1

22. 2., 23. 2., 28. 2., 1.3., 3.3., 14.3., 24.3.

Informace: 774 947 219, nutná rezervace.

PRAHA 4

23.3. od 17:00 – 21:00 h  Tradiční filipínské duchovní léčení a osobní požehnání

Kristall centrum, Kloboukova 15, Praha 4

Informace: 605 062 133, nutná rezervace zde: www.kristall-centrum.cz/akce/estela-zehnani


Do Křesla pro Fausta usedne MUDr. Pavel Klener

Včera v 08:50 | Aktualizováno v 09:25

Beseda z cyklu Křeslo pro Fausta se koná již tento čtvrtek 25. dubna v 17 hodin ve Fausťáku – Akademickém klubu 1. LF UK – Faustův dům, Karlovo nám. 40, Praha 2.

Balkon k nakousnutí. Workshop v Praze 8

Včera v 07:10

Praha 8 pořádá v Komunitním centru a zahradě Kotlaska workshop Balkon k nakousnutí aneb vytvořte si i ve městě malou zahrádku. 

Toto vážné onemocnění je bohužel na vzestupu, velmi vážnému průběhu loni čelily už stovky lidí

19. dubna 2019 ve 20:36

Těžký zápal plic, otrava krve, zánět mozkových blan či akutní zánět středního ucha. To jsou jen některá onemocnění dětí i dospělých, která může mít na svědomí pneumokok – bakterie Streptococcus pneumoniae. Velmi vážnému průběhu invazivní pneumokokové infekce (IPO) loni v České republice podle...

Saunia chystá speciální divadelní ceremoniály pod vedením saunových mistrů

8. dubna 2019 v 08:30

Tři pražské pobočky saunového světa Saunia chystají speciální divadelní ceremoniály na filmové motivy, které budou probíhat pod vedením těch nejlepších saunových mistrů z Česka a Slovenska, Ondřeje Sochůrky a Roberta Žídka.

Další články
Nahoru