dnes
Pondělí - zatazeno
4°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - polojasno
3°C
Pražské krimi

Drzost roku? Za šlofíka na trávníku v Sherwoodu kasírovali 1460 korun, v ceně nebylo ani buzení

V sobotu v poledne bylo přijato volání na linku 156, že ve Vrchlického sadech na trávníku spí muž, kterého okradli muž se ženou. Na místo vyjela hlídka strážníků z Prahy 1.

Zde je kontaktoval oznamovatel události a sdělil jim, že zahlédl muže a ženu, jak muži, který ležel na trávníku a spal, vytáhli z kapsy košile peněženku, prohledali ji a potom ji odhodili na zem vedle spícího muže.

Dále uvedl, že se jednalo o muže ve věku 35 až 45 let, který měl na sobě modrou košili a rifle a žena ve věku 25 až 30 let byla oblečená do růžového tílka a kraťasů. Strážníci nalezli osoby odpovídající popisu na lavičkách v ulici Bolzanova.

Oznamovatel následně hlídce potvrdil, že se jedná o osoby, které viděl, jak vyndávají spícímu z košile peněženku. Hlídka pro důvodné podezření ze spáchání trestného činu muže a ženu omezila na osobní svobodě a přivolala na místo Policii ČR.

Strážníci poté kontaktovali poškozeného, který celou dobu spal. Vedle něj byly pohozeny peněženka a doklady. Poté co ho vzbudili a zeptali se ho, zda ví, že byl okraden, jim sdělil: „Nic nevím, nic si nepamatuji, celou dobu jsem spal.“

Pak se podíval do peněženky a uvedl, že mu bylo odcizeno 1460 korun. Celým případem se dále zabývají policisté.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru