dnes
Neděle - snih
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
5°C
Pražský sport

Druhá vlna prodeje vstupenek na ME ve fotbale do 21 let uvolněna dnes

Fotbaloví fanoušci mohou ode dneška nakupovat další vstupenky na fotbalové Mistrovství Evropy hráčů do 21 let, které od 17. do 30. června hostí Česká republika. Organizátoři fanouškům vzkazují, že vstupenek v dalších vlnách předprodejů zbývá dostatek, a to včetně těch na zápasy českého týmu.

První vlna předprodeje byla spuštěna 10. února a veřejnost projevila o vstupenky, a především zápasy českého týmu v základní skupině A proti Dánsku, Německu a Srbsku, stejně jako o špičkové týmy ve slupině B, enormní zájem. Vstupenky na vybraná utkání určené do první vlny předprodeje tak byly rychle vyprodány. Fanoušci budou mít další šanci na jejich zakoupení právě při zahájení druhé vlny předprodeje ve středu 25. února.

„Chceme ubezpečit fanoušky českého týmu, že všechny vstupenky na jeho zápasy samozřejmě vyprodány nejsou. Stále musíme mít na paměti, že rezervována je pouze jejich část v první vlně předprodeje, ale věříme, že fotbaloví příznivci projeví stejný zájem i o ostatní utkání šampionátu, protože všech osm mužstev představuje absolutní špičku,“ upozornil předseda Organizačního výboru ME U21 Petr Fousek.

Vstupenky na ME U21 je možné rezervovat na www.ticketportal.cz a www.u21euro2015.cz/vstupenky.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru