dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Letní Praha

Druhá tráva oslaví své 25. narozeniny

Kapela Druhá tráva v čele s Robertem Křesťanem si letos připomíná výročí 25 let své existence a v oslavách pokračuje i v rámci letního turné během července. Koncertní šňůru zakončí na Střeleckém ostrově, kde s nimi jako host vystoupí i americká bandžová legenda s českými kořeny Tony Trischka.   

Koncert se koná ve čtvrtek 21. července od 19:30 hodin.
 
Druhou trávu založili v roce 1991 Robert Křesťan a Luboš Malina po svém odchodu od bluegrassových Poutníků. Od počátku svého vzniku je řazena mezi špičku na folk & country scéně v České a Slovenské republice.

V současné době kapelu doplňuje Luboš Novotný (dobro, lap steel, vokály), Tomáš Liška (kontrabas), Emil Formánek (kytara, mandolína, vokály) a Kamil Slezák (bicí, perkuse).

Jako jedna z mála českých kapel pravidelně vyjíždí koncertovat do Ameriky, za sebou tam již má kolem třiceti turné s velmi pozitivním ohlasem u lidí. Také spolupracují či v minulosti spolupracovali s řadou významných osobností jako Peter Rowan, Davey Spillane, Andy Owens, Charlie McCoy nebo Tony Trischka.

Vstupenky na sezení stojí 350 Kč (předprodej) a 400 Kč (na místě), vstupenky na stání 250 Kč (předprodej) a 300 Kč (na místě).


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru