dnes
Neděle - obcasny-dest
6°C
zítra
Pondělí - obcasny-dest
6°C
pozítří
Úterý - obcasny-dest
10°C
Drsná partnerská hádka a přetahovaná o dítě na ulici
Moc se nemáme rádi, docela se hádáme, ale sluší nám to. Ilustrační foto: freeimages.com

Drsná partnerská hádka a přetahovaná o dítě na ulici

V okolí stanice metra Vysočanská v ulici Sokolovská zaslechli včera večer strážníci hlasitou hádku muže a ženy, která u sebe měla dětský kočárek.

Jakmile žena hlídku spatřila, zavolala na ni: „Veliteli, zastavte, seberte mu to dítě, já už jsem z něj na prášky a nevím, co mám dělat!“.

Žena při vysvětlování situace strážníkům uvedla, že si přijela pro otce svého dítěte, aby ho odvezla domů, protože prý jen chlastá a o nic se nestará. Naproti tomu muž tvrdil, že mu žena chce nechat dítě a utéct s penězi, aby měla na alkohol.

Anketa

Udeřil/a/ jste někdy svou partnerku/svého partnera/?

14.7%
(14.7%)
4.4%
(4.4%)
80.9%
(80.9%)
Dále žaloval, že má dotyčná vyslovený platný zákaz pobytu v Praze, což byla pravda. Vzhledem k tomu, že žena nebyla schopná hodnověrně ani po nezbytné součinnosti strážníků prokázat svou totožnost, byla předvedena na nejbližší služebnu Policie ČR.

Po celou dobu předvedení měla u sebe ročního syna. Na služebně byla její totožnost potvrzena. Syna si převzal otec.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru