dnes
Úterý - prehanky-dest
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
Drsná bitka cizinců v centru: pěsti, nože a dupnutí na hlavu
Ilustrační foto: sxc.hu

Drsná bitka cizinců v centru: pěsti, nože a dupnutí na hlavu

V sobotu kolem půl čtvrté ráno strážník z Prahy 1 dohlížel na veřejný pořádek v rámci běžného výkonu služby v Dlouhé ulici . Zde k němu přiběhl muž a oznámil mu, že je v ulici Masná rvačka asi deseti osob a některé jsou ozbrojeny noži. Strážník se okamžitě rozběhl k místu. Po cestě si pomocí radiostanice požádal o posily.

Ve chvíli, kdy dorazil do uvedené ulice, uviděl před jedním z domů hlouček několika osob, které se mezi sebou hádaly a strkaly do sebe. Ihned vykřikl: „Policie!“. Na tuto výzvu se většina účastníků konfliktu rozprchla. Dva cizinci však na výzvu nereagovali a začali se prát.

Jeden z nich držel v ruce nůž a snažil se toho druhého bodnout do obličeje. Ten do něj na oplátku začal kopat a bušit pěstmi, až se z toho svalili na zem. Strážník opět zvolal: „Policie!“. Teprve pak se oba aktéři bitky přestali prát.

Muž s nožem však vstal a bojovně se strážníkovi postavil. Ten ho však po chvíli zpacifikoval a chystal se mu nasadit pouta. V tu chvíli k nim přiběhl druhý účastník rvačky a svému protivníkovi dupnul na hlavu, čímž jej znehybnil tak, že pout již nebylo třeba.

Další strážníci, kteří dorazili na místo, zajistili muže, aby se k sobě nemohli přiblížit. Protože měli oba krvavá zranění v obličeji, přivolali záchranku, která je později odvezla na ošetření do jedné z pražských nemocnic.

Čtěte také: Vypil litr slivovice, řídil a nabízel placení úplatku kreditkou. Dvě stovky si nechám na cigára, řekl


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru