dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Drogopes vyčenichal v pražském baru kokain, pod stolem se válela taška plná trávy
Drogy. Ilustrační foto: Policie ČR

Drogopes vyčenichal v pražském baru kokain, pod stolem se válela taška plná trávy

V neděli přibližně v půl třetí ráno vyjížděli policisté do Plzeňské ulice v Praze 5, kde se mělo v jednom z barů nacházet větší množství drog. A ihned po jejich příjezdu na místo se tyto informace potvrdily.

Policisté oddělení hlídkové služby druhého policejního obvodu totiž po vstupu do provozovny našli pod jedním ze stolů tašku plnou „trávy“. „Konkrétně se jednalo o rovných 100 gramů takzvané sušiny připravené k přímé konzumaci,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Jelikož policisté pojali podezření, že se v baru mohou nacházet ještě další drogy, přivolali na místo kolegy se psem, speciálně vycvičeným na vyhledávání omamných a psychotropních látek. A jak se následně ukázalo, jejich předpoklad byl správný.

„Drogopes“ při prohlídce prostor našel a policisty upozornil na dva igelitové sáčky, které obsahovaly bílou látku. Prvotní expertíza přímo na místě ukázala, že se jedná o víc jak dvacet gramů kokainu.

„Na základě těchto skutečností předvedli policisté na policejní služebnu celkem jedenáct osob, které se tou dobou v baru nacházely. U těch budou policisté zjišťovat zda a jaký mají vztah k nalezeným drogám,“ dodal Tomáš Hulan.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru