dnes
Středa - oblacno
4°C
zítra
Čtvrtek - jasno
2°C
pozítří
Pátek - zatazeno
1°C
Pražské krimi

Drama v restauraci: Nelíbí se mi, jak to kuchtík rozdělává

Kuriózní případ řešila v pondělí odpoledne hlídka strážníků z Prahy 13. Opilý muž se v hospodě rozhodl zapálit krbová kamna. Místo romantické atmosféry a příjemného tepla zadýmil celý podnik.

Strážníci přijali oznámení o agresivním muži v pondělí, krátce před půl šestou hodinou odpoledne. Ten se měl nacházet v restauraci v Makovského ulici v pražských Řepích. Když hlídka přijela na místo, byl v provozovně silně cítit kouř.

Personál restaurace hlídce sdělil, že muž vypil několik piv a „panáků“ tvrdého alkoholu a pak se rozhodl, že zatopí v krbových kamnech. Obsluha muže upozornila, aby s kamny nemanipuloval. Ten však personálu začal sprostě nadávat a při zatápění v kamnech zadýmil celý podnik tak, že skoro všichni ostatní hosté odešli.

Strážníci poté muže vyzvali k předložení dokladů. Ten jim při podání vysvětlení uvedl, že se mu nelíbilo, jak kuchtík rozdělává v kamnech oheň a tak to vzal do  vlastních rukou. Muž poté začal být agresivní, hlídce sprostě nadával a dokonce se pokusil jednoho ze strážníků napadnout údery pěstí. Strážníci mu proto přiložili služební pouta a  předvedli ho na Policii ČR. Jeho chováním se dále budou zabývat úředníci.


Řidič, který unikal v kradeném autě, byl obviněn z několika trestných činů

10. prosince 2018 v 10:33

S mužem, který byl v noci na neděli zadržen po divoké honičce v kradeném autě, bylo zahájeno trestní stíhání pro trestné činy krádež, obecné ohrožení, maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, ohrožení pod vlivem návykové látky a poškození cizí věci. Sdělil to dnes mluvčí pražské policie Jan...

Dezorientovaný cizinec skončil na psychiatrii

7. prosince 2018 ve 13:03

Ve čtvrtek odpoledne přijali strážníci z Prahy 11 oznámení, že ve stanici metra Háje je dezorientovaný muž. „Hlídka podivně se chovajícího muže oslovila, ten však nereagoval, odmítal komunikovat a nekontroloval své chování,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Agresivní schizofrenička zaútočila na strážníky

7. prosince 2018 v 08:59

V pátek večer doručovali strážníci z Prahy 9 písemnost v ulici U Kloubových domů. Hlídka zaslechla hlasitý křik a volání o pomoc z nedaleké Odlehlé ulice. Byt otevřela rozrušená seniorka a sdělila jim, že je s ní její dcera, která trpí schizofrenií a začíná být...

Pomatený cizinec bez boty způsobil v centru Prahy nehodu

3. prosince 2018 ve 14:39

V pátek v poledne prováděl strážník okrskář kontrolní činnost v Ostrovní ulici v Praze 1, kde si všiml muže, který běhal bez jedné boty po ulici, hlasitě pokřikoval na kolemjdoucí a choval se agresivně. Muž se začal před strážníkem schovávat mezi zaparkovanými...

Na oslavu narozenin rozkopl dveře v metru

3. prosince 2018 ve 13:36

Strážníci z Prahy 14 zadrželi mladíka, který rozkopal skleněnou výplň dveří do stanice metra Černý Most. Jako důvod uvedl, že tak chtěl oslavit narozeniny. Případ dále šetří policisté.

Dříve milenci, nyní je láska dvou mužů passé. V neděli vyvrcholila tímto nehezkým způsobem. Důvod? Zkuste si tipnout…

3. prosince 2018 ve 13:26

Strážníci zamezili fyzickému konfliktu mezi bývalými partnery. Zraněného muže převezli záchranáři do nemocnice. Jeho bývalého přítele si pro podezření ze spáchání trestného činu převzala Policie ČR.

Muže, který pobodal prodavačku v cukrárně, se podařilo zadržet

2. prosince 2018 v 15:10

Osmatřicetiletého muže, který je podezřelý, že v pátek ráno pobodal ve vršovické cukrárně prodavačku, se už policistům podařilo zadržet. Žena musela být ošetřena v nemocnici.

Měl dvě piva k večeři

30. listopadu 2018 v 18:25

Při kontrole ve Švehlově ulici si autohlídka městské policie z Prahy 15 všimla jedoucího auta s rozsvícenými výstražnými světly. Hlídka vozidlo zastavila, aby zjistila, zda jeho řidič nepotřebuje pomoc.

Další články
Nahoru