dnes
Středa - zatazeno
21°C
zítra
Čtvrtek - jasno
19°C
pozítří
Pátek - polojasno
17°C
Pražské krimi

Drama v restauraci: Nelíbí se mi, jak to kuchtík rozdělává

Kuriózní případ řešila v pondělí odpoledne hlídka strážníků z Prahy 13. Opilý muž se v hospodě rozhodl zapálit krbová kamna. Místo romantické atmosféry a příjemného tepla zadýmil celý podnik.

Strážníci přijali oznámení o agresivním muži v pondělí, krátce před půl šestou hodinou odpoledne. Ten se měl nacházet v restauraci v Makovského ulici v pražských Řepích. Když hlídka přijela na místo, byl v provozovně silně cítit kouř.

Personál restaurace hlídce sdělil, že muž vypil několik piv a „panáků“ tvrdého alkoholu a pak se rozhodl, že zatopí v krbových kamnech. Obsluha muže upozornila, aby s kamny nemanipuloval. Ten však personálu začal sprostě nadávat a při zatápění v kamnech zadýmil celý podnik tak, že skoro všichni ostatní hosté odešli.

Strážníci poté muže vyzvali k předložení dokladů. Ten jim při podání vysvětlení uvedl, že se mu nelíbilo, jak kuchtík rozdělává v kamnech oheň a tak to vzal do  vlastních rukou. Muž poté začal být agresivní, hlídce sprostě nadával a dokonce se pokusil jednoho ze strážníků napadnout údery pěstí. Strážníci mu proto přiložili služební pouta a  předvedli ho na Policii ČR. Jeho chováním se dále budou zabývat úředníci.


Zobnul si perníček a šup za volant!

Včera v 10:27

Strážníci zadrželi zdrogovaného řidiče. Ten se bez okolků přiznal, že v noci před jízdou požil pervitin. Případ dále šetří státní policisté.

Senior zkolaboval u retenční nádrže v Modřanské rokli

15. října 2018 ve 13:24

Pohotové jednání předvedli sportovec a strážník pražské městské policie při záchraně seniora se zástavou srdce. Ten zkolaboval u retenční nádrže v Modřanské rokli.

Klečící nahý muž v hotelovém pokoji

13. října 2018 v 08:38

Hotelový host zdemoloval vybavení pokoje. Z okna dokonce vyhodil i televizor. Strážníci jednatřicetiletého muže omezili na osobní svobodě.

Strážníci odhalili auto s ručně napsanou registrační značkou

10. října 2018 ve 21:34

Osobní auto šedé barvy, jehož řidič porušil dopravní značení v Haštalské ulici, neuniklo pozornosti strážníků z Prahy 1 v pondělí večer. Po jeho zastavení strážníci zjistili, že vedle rozbitého čelního skla jsou obě registrační značky vyrobeny z papíru a ručně popsané. „S ohledem na zjištěné...

Jednačtyřicetiletý cizinec ničil eskalátory ve stanici metra

9. října 2018 v 11:47

Do stanice metra Náměstí Republiky včera vyjela hlídka městské policie na oznámení dozorčího. Dle jeho slov zde měl muž rozebírat eskalátor. Strážnici ho spatřili ve chvíli, kdy se pokoušel odstranit černé madlo, což se mu nakonec částečně podařilo. Za pomoci hmatů a chvatů mu v dalším počínání...

Agresivní cizinec skončil na záchytce

7. října 2018 v 10:04

Ve čtvrtek odpoledne byla vyslána autohlídka strážníků z Prahy 1 do Dlouhé ulice, kde mělo před restaurací docházet k potyčce několika osob. Hlídka na místě nalezla opilého mladého cizince, který se měl při placení útraty chovat agresivně a vyvolávat konflikt.

Hasiči odčerpávali vodu ze zatopeného sklepa

5. října 2018 v 19:08

Dnes zasahovali hasiči z centrální stanice v Jaromírově ulici v Praze 4. V 10:52 hodin tam byl ohlášen zatopený sklep v jednom z obytných domů.

Policisté pronásledovali kradené auto. Řidič nechtěl zastavit a na policisty najížděl

4. října 2018 ve 13:09

Ve středu 3. září před dvaadvacátou hodinou si policisté z oddělení hlídkové služby čtvrtého policejního obvodu na Jižní spojce všimli Citroënu, který v policejních evidencích procházel jako odcizený. Vozidlo se proto rozhodli zastavit a zapnuli majáky s nápisem...

Další články
Nahoru