dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražské krimi

Drama v metru: Tato ďábelská kombinace ji ještě více rozrušila

Ve čtvrtek odpoledne upozornili kolemjdoucí občané hlídku strážníků z Prahy 6 na ženu, která spala ve vestibulu stanice metra Bořislavka na lince A. Protože se ji strážníkům nedařilo vzbudit a měli obavu o její zdraví, na místo přivolali záchranáře.

Sedmadvacetiletá žena byla zmatená, nebyla schopná srozumitelně mluvit. Na dotaz, zda požila alkohol či jinou návykovou látku, pouze souhlasně kývla hlavou. Poté, co jí strážníci pomáhali na sanitní křeslo, žena se jim vytrhla a začal utíkat.

Jeden člen hlídky ji zachytil, ale protože se mu vytrhávala, vzpírala se, kopala kolem sebe a chtěla utéct, musel ji nakonec zklidnit za pomoci hmatů a chvatů. Poté co se uklidnila, posadila se na sanitní křeslo a rozplakala se.

Následně přiznala, že je pod vlivem alkoholu a pervitinu. Záchranáři ji odvezli k ošetření do nemocnice.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru