dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
12°C
Drama v Karlíně: Nechtělo se mu do tepláků, tak se zabarikádoval v bytě a vyhrožoval granátem
Zásah v Karlíně. Foto: Policie ČR

Drama v Karlíně: Nechtělo se mu do tepláků, tak se zabarikádoval v bytě a vyhrožoval granátem

V pátek večer se v jednom z bytů v Křižíkově ulici v Praze 8 zabarikádoval se svou přítelkyní muž, pro kterého si přišli policisté. Odmítl totiž nastoupit do vězení, kam ho poslal soud za vloupačky do bytů a sklepů.

Vyhrožoval, že má u sebe nůž a hlavně ruční granát. Musela být proto přivolána policejní zásahovka s pyrotechnikem. Byli evakuováni obyvatelé domu a došlo k uzavření okolních ulic.

„Jakmile dorazil na místo velitel výjezdové skupiny kriminalistů, pokusil se ještě před příjezdem vyjednavače s hledaným mužem promluvit. Ten ho po několika minutách pustil domů, kde se nechal nakonec spoutat a vyvést před dům,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Tam si ho převzali detektivové, kteří ho odvezli do věznice na Pankráci. Ukázalo se, že granát, který způsobil takový povyk, byl pouhá atrapa.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru