dnes
Středa - skorojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - polojasno
13°C
Drama v centru, tekla krev: řádil v tramvaji, demoloval zastávku, kousal, plival, boxoval
Zakrvácený muž na zastávce chvíli před tím, než přijeli strážníci. Foto: MP Praha

Drama v centru, tekla krev: řádil v tramvaji, demoloval zastávku, kousal, plival, boxoval

Na tísňovou linku 156 bylo ve čtvrtek v podvečerních hodinách přijato oznámení, že na zastávce tramvaje Lazarská v Praze 1 se nachází muž v modré mikině, který ji demoluje. Před tím stačil svou agresivitu projevit v tramvaji číslo 3.

Na místo byla vyslána hlídka strážníků z Prahy 1, která zde našla muže odpovídajícího popisu. Seděl na lavičce a krvácel z řezných ran v obličeji a rukou. Strážníci ho vyzvali k prokázání totožnosti.

Výzvu ignoroval a začal se chovat velmi agresivně. Nejprve hlídku slovně urážel a následně strážníky i fyzicky napadl. Ti ho zkrotili až použitím donucovacích prostředků. 

tramvaj-po-utoku-nahled

Tramvaj po té, co ji opustil agresivní muž

Nasazení pout se bránil. Kopal kolem sebe, plival na strážníky, jednoho udeřil pěstí do obličeje a druhého se pokusil pokousat. Poté, co ho strážníci zpacifikovali, přivolali záchranku, která ho odvezla na ošetření. Muž potom skončil na místním oddělení Policie ČR.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru