dnes
Čtvrtek - oblacno
26°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
24°C
pozítří
Sobota - oblacno
30°C
Pražské krimi

Drama v centru Prahy s cizincem: V tramvaji měl jen spodky a bylo to s ním složité

Kuriózní případ řešili strážnici z Prahy 1 v pondělí večer. Z tramvajové soupravy v zastávce Vodičkova hlídka vyvedla polonahého cizince. Protože se muž choval agresivně a pokusil se napadnout strážníky, skončil s pouty na rukou na služebně cizinecké policie.

V pondělí v půl deváté večer hlídka strážníků z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 1 přijala oznámení, že v tramvaji jedoucí do Vodičkovy ulice se nachází polonahý muž, oblečený jen ve spodním prádle, který obtěžuje cestující.

Strážníci cizince, který jevil známky duševní poruchy, z tramvaje vyvedli. Polonahý muž nesrozumitelně mumlal a bez příčiny se náhle pokusil udeřit svazkem klíčů do obličeje jednoho ze strážníků.

Hlídka proti němu zakročila a přiložila mu služební pouta. Strážníci mladíka následně předali k dalšímu opatření cizinecké policii," uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena Seifertová. 


Opilec usedl za volant a pustil se napříč Černým Mostem

Včera ve 21:21

Řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi pražští strážníci. Prozradil se spácháním dopravního přestupku.

Sběratel platebních karet a dokladů zadržen

16. července 2019 ve 12:23

Pro sběratelskou vášeň 38 letého muže neměla pochopení jak ostraha obchodního domu, tak přivolaná hlídka městské policie.

Strážníci uhasili požár trouby v bytě a zachránili muže, který v něm spal

15. července 2019 v 15:53

O velkém štěstí může hovořit 63 letý muž, který usnul v bytě poté, co dal do trouby péct kuře. Strážníci ho našli bezvládného na gauči. Požár uhasili ještě před příjezdem hasičů.

Nahý muž skočil v noci z Karlova mostu

6. července 2019 v 10:53

Nahý cizinec skočil z Karlova mostu do Vltavy, kde se snažil 20 minut uplavat policistům, strážníkům a hasičům.

Strážníci zadrželi řidiče, který vjel do zákazu vjezdu. Nadýchal téměř 1 ‰ alkoholu

1. července 2019 v 17:16

Pražští strážníci zastavili řidiče zásobovacího vozidla, který chtěl vjet do zákazu vjezdu. Na jejich upozornění a doporučení objízdné trasy zareagoval vulgárně a zákaz nerespektoval. Řidiče se podařilo zastavit a za pomoci donucovacích prostředků vyvést z vozidla. Navíc dechová zkouška prokázala...

Cizinec jako nelegální řidič alternativní taxislužby

28. června 2019 v 18:06

Taxi tým pražské městské policie řešil případ cizince, který řídil vozidlo sdílené alternativní taxislužby a využíval cizí průkaz řidiče. Navíc se zjistilo, že je s ním vedeno řízení o vyhoštění z České republiky

Další články
Nahoru