Dnes Sobota - zatazeno 3°C
Zítra Neděle - polojasno 0°C
Sobota 27. 2. 2021
Svátek má Alexandr
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Pražský život

DPP spouští na svém Fanshopu prodej první charitativní kolekce Klokartu

Dopravní podnik hl. m. Prahy ve spolupráci s Fondem ohrožených dětí a projektem Klokart v těchto dnech spouští na svém Fanshopu prodej první charitativní kolekce, která byla vyrobena speciálně pro DPP a pražskou MHD. 

Zájemci si mohou na Fanshopu DPP fanshop.dpp.cz/kategorie/charitativni-kolekce-klokart zakoupit tmavomodré tričko s melírem vyrobené ze 100% bio bavlny v pánském, dámském či dětském provedení, nebo textilní tašku rovněž vyrobenou ze 100% bio bavlny.

V nabídce je také plakát A2 vyšší gramáže, který svým provedením připomíná originální obraz. V následujících týdnech kolekci doplní další výrobky, jako např. maxi hrníčky apod. Klokánek.

Motiv kolekce pracuje s kombinací nejtypičtějších prvků z pražské MHD i Prahy samotné. Zobrazuje stylizovanou tramvaj T3, která projíždí večerní Prahou na lince č. 22 směrem na Bílou horu. Kolem tramvaje se jako hvězdy na nebi objevují pražské dominanty na trase této linky. Vizuály jednotlivých předmětů charitativní kolekce se mírně liší zobrazením konkrétních památek jako hvězd kolem tramvaje. Kompletní originální obraz se všemi pražskými dominantami je pak na plakátu.


Začátkem března nepoteče voda v ulicích Libně

25. února 2021 v 10:39

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Úpravy severní části Roztylského náměstí přinesou workoutové sportoviště

24. února 2021 ve 22:39

Praha 4 letos chystá několik investic do veřejného prostranství, informoval mluvčí městské části Jiří Bigas.

Květnaté louky, herní i cvičební prvky, pojmenování veřejných prostranství. Projekt PinCity Prahy 4 se líbí

24. února 2021 v 09:45

Před více než měsícem spustila městská část Praha 4 na webové adrese praha4.pincity.cz zcela novou nepolitickou platformu. Za krátkou dobu zde občané k 55 projektům radnice umístili více než 85 pomyslných připínáčků, tedy svých konkrétních návrhů pro zlepšení životního prostředí a místní rozvoj...

Radlice: Obyvatelé oceňují školství a údržbu zeleně, vadí jim nedostatečná infrastruktura pro cyklisty

22. února 2021 ve 20:58

Praha 5 uspořádala loni na podzim mezi obyvateli anketu zaměřenou na spokojenost s životem v této městské části. Do hlasování se během tří týdnů zapojilo bezmála 2 300 místních. Výsledky ankety jsou jedním z analytických výstupů Strategie rozvoje MČ Praha 5 2030+. Ke zpracování dlouhodobého plánu...

Před 98 lety zemřel Alois Rašín

21. února 2021 v 11:12

Od smrti prvního československého ministra financí Aloise Rašína, který podlehl následkům atentátu, ve čtvrtek uplynulo 98 let. Busta ministra financí, který stál za úspěšnou měnovou reformou, se nachází v prostorách úřadu druhé městské části. Jeho památku uctil místostarosta Prahy...

Další články
Nahoru