Dnes Středa - zatazeno 17°C
Zítra Čtvrtek - polojasno 17°C
Středa 24. 7. 2024
Svátek má Kristýna
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Lifestyle / Zdraví

Dovolená podle gusta NobodyListena? Miluju bordel a smrad, říká s humorem

DJ NobodyListen alias Jakub Strach má napilno. Známý muzikant a svého času také model se nedávno zapojil do projektu s názvem glo Dialog, který osobně v rámci doprovodné hudební show představil na pražské smíchovské náplavce. Čeká ho prací nabité léto, ale čas najde i na odpočinek. Možná budete překvapeni, kde to má talentovaný lamač mnoha dívčích srdcí nejraději.

NobodyListen se chystá rozjet letní festivalovou sezónu ve velkém stylu! Na Colours of Ostrava ho čeká show s hosty, která slibuje být jedním z vrcholů festivalu. „Moc se těším, že si tam zahraju s Nik, Anetou a Saulem, se kterými úzce spolupracuji na denní bázi," prozradil NobodyListen s nadšením a dodal, že se chystá také na slovenský Grape festival, kde obsadí vlastní „addict stage“.

Dny volna plánuje Jakub strávit s přáteli. Chystá se do své zamilované Neapole, kterou si oblíbil z poněkud zvláštního důvodu. „My to tam milujeme, protože je tam největší bordel a smrad,“ směje a dodává: „Mám tam kamarády, pořád se tam něco děje, chodíme po barech a pravidelně odsud vyrážíme na ostrov Ischia, která je mnohem lokálnější a klidnější než třeba Capri, který je předražený, přelidněný a poměr cena-výkon tam vůbec nesedí.

Po návratu z Itálie NobodyListen zamíří ještě na skok do Španělska, konkrétně na ostrov Ibiza, kde ale hrát neplánuje. „Jedu za kamarády, kteří tam vždycky parkují s lodí." Pak už ale skočí opět rovnýma nohama do práce. S již zmíněným projektem glo DIALOG se například představí na podzim na pražském Signal festivalu. „Jsem zodpovědný za kompletní hudební doprovod k této audiovizuální instalaci. Je to můj první projekt takového měřítka a mám z toho velkou radost,“ dodává.


Autor: red

Hlavní město podpoří osvětovou akci s názvem Praha za zdravá prsa

Dnes ve 12:04

Rada hl. m. Prahy na svém pondělním zasedání schválila dotaci pro společnost Event media ve výši 220 000 korun. Tyto finance budou sloužit pro zajištění edukace veřejnosti s ohledem na samovyšetření prsu a osvětu nádorových onemocnění s názvem „Praha za zdravá...

Zdarma: Testování veřejnosti na HIV

19. července 2024 v 07:03

V úterý 23. července od 16 do 20 hodin můžete navštívit červenou mobilní ambulanci na náplavce Rašínova nábřeží v Praze 2. Rozkoš bez rizika zde provádí anonymně a do 15 minut test na HIV zdarma.

40. ročník světového finále Schwarzkopf Elite Model Look hostila Praha

23. června 2024 v 11:43

Pražská O2 arena se v sobotu 15. června 2024 stala centrem modelingového světa. Hostila totiž světové finále 40. ročníku nejprestižnější modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look, které proběhlo v české metropoli již potřetí. Odborná porota vyhlásila vítěze Micklate Décio Macobola...

Další články
Nahoru