Dnes Středa - polojasno 25°C
Zítra Čtvrtek - skorojasno 25°C
Středa 24. 7. 2024
Svátek má Kristýna
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Zpravodajství

Dotazník Prahy 9: Co vám chybí a co se vám líbí v parku Zahrádky?

Praha 9 se dlouhodobě věnuje zlepšování veřejných prostranství a parkových ploch. Tentokrát si pozornost zaslouží oblíbený park Zahrádky, který místní obyvatelé vnímají jako jedno z nejhezčích míst v údolí říčky Rokytky.

Do pondělí 15. července je možné vyplnit elektronicky on-line dotazník. Dotazník vyplňujte ZDE.

V případě, že dáváte přednost vyplnění dotazníku psanou formou, vytiskněte si přiložený PDF soubor „dotazník_veřejnost_interaktivní“ a postupujte podle pokynů k odevzdání na straně 1.

Dotazník je k dispozici také v tištěné podobě v Café Park Zahrádky a vznikla rovněž verze pro děti ze ZŠ a MŠ Elektra.


Autor: Alo

Ministr Baxa prodlouží mandát řediteli Národního divadla Burianovi

Včera ve 13:12

Stávající ředitel Národního divadla (ND) Jan Burian zůstane ve funkci do konce července 2028, aby se pod jeho vedením dokončila rekonstrukce Nové scény ND. Novinářům to řekl ministr kultury Martin Baxa (ODS).

Praha 4 vymění písek v pískovištích

Včera v 09:55

Vedení Prahy 4 na svém nedávném jednání rozhodlo o tom, že městská část uzavře smlouvu o výměně písku v pískovištích a doplnění dopadových plochách na dětských hřištích ve správě městské části s pražskou společností Great Garden CZ.

Praha schválila investiční plán vodohospodářské infrastruktury

Včera v 09:23

Rada hl. m. Prahy na svém pondělním jednání schválila návrh Střednědobého investičního plánu vodohospodářské infrastruktury hlavního města pro roky 2025–2029. Díky navýšení prostředků bude v příštích letech možné lépe spravovat, udržovat a dále rozvíjet vodovody a kanalizace...

O příspěvek na doučování byl zájem, požádalo o něj přes 300 dětí

20. července 2024 v 07:38

Radnice Prahy 6 na jaře rozhodla o pomoci rodičům deváťáků s přípravou na přijímací zkoušky na střední školy a nabídla jim příspěvek dva tisíce korun na přípravné kurzy, zkoušky nanečisto, přípravu na talentovky a podobně. Městská část na tento program vyčlenila ve svém rozpočtu jeden...

Další články
Nahoru