dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
pozítří
Pátek - polojasno
4°C
Dotazník, e-mail, dopis? Nebuďte včerejší, záchranka chce feedback Feedbandem
Pražští záchranáři v akci. Foto: ZZSHMP

Dotazník, e-mail, dopis? Nebuďte včerejší, záchranka chce feedback Feedbandem

Ke zjištění míry spokojenosti pacientů i případných podnětů ke zlepšení využívala pražská záchranka doposud především dotazníky, e-maily nebo dopisy. Nyní to bude jinak. V těchto dnech zavádí novou formu sběru názorů pacientů prostřednictvím služby Feedbando.

Pacient může jednoduše sdělit svůj názor v elektronickém dotazníku, který je přístupný načtením QR kódu, nebo odesláním SMS zprávy na číslo 720002002. V první etapě budou QR a SMS kódy umístěny na všech sanitních vozech a na informačních letácích pro příbuzné pacientů.

„V první fázi projektu budou respondenti odpovídat pouze na jednu otázku. Hodnocení známkou 1 až 5 nezabere více než 10 sekund a data máme k dispozici ihned. Kromě české je připravena i varianta v anglickém jazyce. Veškerá hodnocení jsou anonymní a neveřejná,“ uvedla mluvčí Záchranné služby hl. n. Prahy Jiřina Ernestová.

Přístup k těmto datům mají pouze někteří pracovníci pražské záchranky. Hodnotitel na sebe může poskytnout kontakt, ale ani v tom případě zaměstnanci záchranky nevědí, kdo píše. Pacienti proto nemusejí mít obavu poslat své hodnocení i v případě negativní zkušenosti.

V rámci internetové aplikace Feedbando je možné s hodnotitelem zahájit konverzaci. Pokud na sebe zanechá kontakt, dostane za čas strávený hodnocením poděkování a může získat i dárek.


Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Další články
Nahoru