Dnes Sobota - obcasny-dest 16°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 20°C
Sobota 18. 5. 2024
Svátek má Nataša
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Dopřejte své pleti unikátní péči na míru s ampulkovými séry od Arcaya Cosmetics

Dopřejte své pleti unikátní péči na míru s ampulkovými séry od Arcaya Cosmetics

Chcete, aby vaše pleť zářila krásou a zdravím? Chcete se cítit skvěle a hledáte produkty, které perfektně odpovídají individuálním potřebám právě vaší pokožky? Pak vsaďte na ampulková pleťová séra, jedinečné koncentráty od německé značky Arcaya Cosmetisc.

Proč jsou ampulková séra tak výjímečná a odlišná od běžných pleťových sér?

  • Mají vyšší koncentraci účinných látek, které tak rychleji a efektivněji pronikají hluboko do pokožky.
  • Ampulková forma nabízí přesné dávkování. Každá ampulka je určena k použití po omezenou dobu, což usnadňuje jejich používání.
  • Ampulky jsou vzduchotěsné, jejich cenný obsah je tedy dokonale chráněn před oxidací a mikrobiálním poškozením.
  • Poskytují rychlé a výrazné výsledky, patrné již po 2–3 aplikacích. 

Které ampulky vybrat? Volit můžete z 36 druhů jedinečných koncentrátů!

barter-arcaya-cosmetics1 Společnost Arcaya Cosmetics nabízí více než 36 unikátních ampulových koncentrátů. V každé ampulce se ukrývá silný koktejl z pečlivě vybraných organických složek, připravený přímo na míru vaší pleti. Stačí si jen vybrat. Účinné řešení najdete, ať už bojujete s vráskami, toužíte po pevnější a pružnější pleti, trápí vás otoky, suchá pokožka, nebo si jen přejete obnovit zářivost a zdravý vzhled pleti. Ampulky pomohou zklidnit podráždění, obnovit rovnováhu pleťových lipidů a posílit cévy, což je základ pro zdravou a vyrovnanou pleť. 

Jak používat ampulky pro dosažení oslnivých výsledků

barter-arcaya-cosmetics Ampulková séra oživí váš každodenní rituál péče o pleť. Nanáší se ideálně vždy ráno a večer na dokonale vyčištěnou pleť. Pár kapek naneste na pleť a vklepejte a vmasírujte. Po dokonalém vstřebání pak naneste běžný denní nebo noční krém, který účinné látky v pleti zafixuje.

Pro cílenou péči používejte po dobu 2–3 týdnů jako intenzivní kúru zaměřenou na specifický problém (např. hydrataci, pevnost, cévní posílení, pigmentaci, vitaminizaci).

Pro okamžitý efekt používejte dle potřeby a užívejte si okamžitý WOW-efekt po aplikaci.

Pro pravidelnou péči používejte každý den, pokud chcete udržet svou pleť v perfektním stavu 24/7.

Více informací a výběr mnoha druhů ampulkových sér najdete na stránkách e-shopu www.doelis-beauty.cz.

Využijte také možnost péče o vaši pleť v kosmetickém studiu Doelis aesthetic www.doelis.cz


Autor: TZ, red

Probíhá Týden rané péče

16. května 2024 ve 22:24

Právě nyní probíhá už 17. ročník osvětové kampaně Týden rané péče, kterou pořádá Společnost pro ranou péči. Celý týden (13. — 19. 5.) je zasvěcen informování o tom, jak rodinám pečujícím o dítě s postižením pomáhá služba raná péče a proč je bez nadsázky životně důležité, aby vhodná podpora dítěte...

Dny zdraví na Desítce

15. května 2024 v 19:06

Dny zdraví se v Praze 10 konají ve čtvrtek 16. a v pátek 17. května.

Festival Za Prahu udržitelnou a sousedskou zkoumá město zdola

14. května 2024 v 11:27

Arnika, Paměť města, Jezevky, Roleta 39 a další iniciativy, zabývající se městskými tématy, pořádají již čtvrtý ročník festivalu Za Prahu udržitelnou a sousedskou. Proběhne od pátku 17. května do neděle 19. května v Kasárnách Karlín. Název festivalu navazuje na výzvu, kterou v roce 2020 podepsalo...

Albertovský den

13. května 2024 v 09:24

Odpoledne plné zábavy a zážitků vás čeká ve středu 15. května na Palackého náměstí na Praze 2. Albertovský den je příležitostí vyzkoušet si na vlastní kůži speciální vybavení, které umožňuje lidem po získaném poškození mozku fungovat v praktickém denním životě a věnovat se...

Diskuze s Vojtěchem Voseckým v Green Apéro

12. května 2024 v 08:31

Spletitými cestami cirkulární ekonomiky vás ve středu 15. května provede Vojtěch Vosecký, přední evropský odborník na oběhové hospodářství.

Acorus pomáhá obětem a svědkům domácího násilí

11. května 2024 v 19:26

Poradenské a terapeutické centrum Acorus zajišťuje podporu klientům, kteří zažili, zažívají anebo jsou svědky domácího násilí ve své primární rodině.

Květinový den ve SVČ Jednička

10. května 2024 v 08:51

Do Českých dnů proti rakovině, každoročně pořádané Ligou proti rakovině Praha, se do veřejné sbírky na podporu prevence rakoviny prsu od loňského roku zapojuje i SVČ1.

Zacvičte si doma nebo v kanceláři s innogy

9. května 2024 v 09:34

Také prosedíte téměř celý den za počítačem a bolí vás záda nebo za krkem? Tak až si půjdete příště udělat kávu do kuchyňky, nekoukejte do mobilu a protáhněte se.

Další články
Nahoru