dnes
Čtvrtek - jasno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Pražská doprava

Dopravní omezení v souvislosti se závodem TRIPrague 2015

V neděli 16. srpna se uskuteční závod triatlonu v rámci akce „TRIPrague 2015“. Cyklistická část tohoto závodu, která povede po některých komunikacích od mostu Legií po Strakonické ulici směrem na Baně, si vyžádá s ohledem na bezpečnost silničního provozu i závodníků dopravní opatření.

V době od 10.00 do 15.00 hodin bude uzavřena trasa závodu, a to tyto komunikace: Janáčkovo nábř., Nábřežní, Hořejší nábřeží, Svornosti a ulice Strakonická ve směru z centra v úseku až na hranice Prahy.

Objížďka z Jižní spojky pro směr z centra je vedena po trase: Barrandovský most, K Barrandovu, Pražský okruh, mimoúrovňová křižovatka s ulicí Strakonickou, U Národní galerie, Zbraslavské nám., Elišky Přemyslovny, Na Baních, Strakonická.

Objížďka z ulice Dobříšské povede po trase: Barrandovský most, Modřanská, Komořanská, most Závodu Míru, Žitavského, (pouze osobní automobily ul. K Přístavišti), Elišky Přemyslovny, Na Baních, Strakonická.

Nejproblematičtější bude průjezd Zbraslaví, řidiči jedoucím z Prahy směrem na jih nebo na jihozápad by měli zvolit náhradní trasu za uzavřenou Strakonickou ulici, např. dálnici D1 nebo dálnici D 5.

Změny v provozu autobusů MHD jsou k dispozici také na stránkách www.dpp.cz .


Praha 2: Údržba chodníků v zimě

3. ledna 2018 ve 13:12

Radnice Prahy 2 bude pro zimní sezonu  2017/18  zajišťovat schůdnost na chodnících, které jsou zařazeny ve vyhlášce hl. m. Prahy mezi neudržované komunikace.

Další články
Nahoru