dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Pražská doprava

Dopravní omezení: ulice 5. května a Jižní spojka

Do 21. srpna bude omezen provoz na komunikaci 5. května v úseku mezi ulicemi Ryšavého a Vyskočilova z důvodu opravy vozovky.

Provoz bude veden dvěma jízdními pruhy v každém směru, ve směru do centra bude jeden jízdní pruh převeden do protisměru.

Z důvodu uzavření nájezdové rampy z Jižní spojky do ulice Hlavní ve dnech 13. – 17. srpna bude vedena objízdná trasa po nájezdové rampě z Jižní spojky na ulici 5. května a dále dle dopravního značení směr Spořilov.

Z důvodu uzavření sjízdné rampy z 5. května na Jižní spojku ve směru na Prahu 10 (cíl Mladá Boleslav, Hradec Králové, Spořilov) bude vedena objízdná trasa po ulici Ke garážím a sjízdné rampě na Jižní spojku.

Vzhledem k omezení průjezdu na nájezdové rampě z Jižní spojky na 5. května ve směru na Brno a na mostě při ulici Ke garážím nadále platí pro nákladní automobily nad 12 tun objízdná trasa mezi 7 – 19 hodinou ve směru na Brno po ulici Spořilovská a na Plzeň po Jižní spojce, Barrandovském mostě, Strakonické a Pražském okruhu.


Praha 2: Údržba chodníků v zimě

3. ledna 2018 ve 13:12

Radnice Prahy 2 bude pro zimní sezonu  2017/18  zajišťovat schůdnost na chodnících, které jsou zařazeny ve vyhlášce hl. m. Prahy mezi neudržované komunikace.

Další články
Nahoru