Dnes Úterý - polojasno 28°C
Zítra Středa - polojasno 27°C
Úterý 27. 7. 2021
Svátek má Věroslav
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Doprava

Dopravní omezení na Kamýcké

Od 1. února bude omezen průjezd křižovatkou ulic Suchdolská – Kamýcká – Sídlištní z důvodu výstavby stoky splaškové kanalizace. Předpokládaný termín dokončení je konec března.

Dopravní omezení:

Kamýcká ulice bude jednosměrná ve směru do centra v úseku od ulice Osvobození po Suchdolskou, objížďka pro provoz po Kamýcké směrem z centra povede ulicí Suchdolskou a Internacionální na Brandejsovo náměstí a Kamýckou.

Suchdolská ulice bude jednosměrná ve směru z centra v úseku Kamýcká – Lysolajská.

Autobusy MHD linek 107, 147, 160 budou ve směru z centra v úseku Suchdolská – Internacionální jezdit jednosměrně ulicí Suchdolskou, ve směru do centra v úseku Brandejsovo nám. – Suchdolská jednosměrně ulicí Kamýcká.

Linka 107 nebude ve směru z centra zajíždět do zastávek Zemědělská univerzita na Brandejsově náměstí a Suchdolské náměstí, bude zřízena dočasná zastávka v ulici Suchdolská před křižovatkou s ulicí Internacionální.

Linka 147 nebude ve směru do centra zajíždět do zastávky Suchdolské náměstí.

Linky 147 a 160 nebudou ve směru do centra zajíždět do zastávky Budovec.


Z dálnice D11 u Prahy se nepodařilo odklidit vybouraný materiál

Včera v 09:25

Dálnici D11, která je kvůli demolici mostu uzavřená na okraji Prahy od sobotního odpoledne, se dnes nepodařilo zprovoznit před ranní dopravní špičkou.

Před školou v Ďáblicích bude zpomalovací práh

21. července 2021 ve 14:41

Řidiči v ulici U Parkánu v Ďáblicích budou muset zpomalit. Před místní základní školou vznikne kvůli zvýšení bezpečnosti zpomalovací práh, přechod pro chodce a parkovací místa K+R (kiss and ride), uvedla ČTK.

Označování elektromobilů a dobíjecích stanic má nová pravidla

21. července 2021 v 08:47

Počet elektromobilů a dobíjecích stanic v Evropě stále roste a v této souvislosti schválila Evropská unie jednotná pravidla pro značení u dobíjecích stanic a vozidel do zásuvky (elektromobily a plug-in hybridy). Konkrétně se jedná vedle osobních vozů i o užitková vozidla, autobusy, autokary,...

V Božanovské ulici dojde k demolici mostu. Dálnice D11 bude uzavřena

20. července 2021 v 16:22

K demolici mostního objektu dojde ve dnech 24. – 25. července, kdy bude uzavřena dálnice D11 od sobotních 17 hodin do neděle do 9 hodin ráno.

Stavební práce na Prosecké ulici pokračují, omezí dopravu

13. července 2021 ve 13:35

Technická správa komunikací (TSK) začne od pondělí 19. července 2021 s další etapou celkové rekonstrukce Prosecké ulice a naváže tak na předchozí rok.  

Další články
Nahoru