Dnes Neděle - skorojasno 21°C
Zítra Pondělí - skorojasno 25°C
Neděle 1. 10. 2023
Svátek má Igor
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Domov plný sezónního kouzla? Tisíce tipů nabídne veletrh FOR DECOR & HOME
Foto: FOR DECOR & HOME

Domov plný sezónního kouzla? Tisíce tipů nabídne veletrh FOR DECOR & HOME

Úvodní událostí podzimní veletržní sezóny na letňanském výstavišti bude 7. až 9. září veletrh FOR DECOR & HOME. Akce je skvělou příležitostí pro nákup dekorací a doplňků i setkání s designovými trendy. Ať už máte rádi vánoční svátky, svěží jaro, hřejivé léto, podzimní nostalgii nebo zimní atmosféru, na veletrhu naleznete vše, co je potřeba, abyste svůj domov proměnili v prostor plný sezónního kouzla.

decor-23-1 Na 15. ročníku veletrhu dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME se ve dnech 7. až 9. září v PVA EXPO PRAHA budou prezentovat produkty více než šesti desítek vystavovatelů ze čtyř evropských zemí. Výstavní ploše bude již tradičně dominovat téma Vánoc. Nové firemní kolekce představí vystavovatelé z řad velkoobchodů, importérů a výrobců od renomovaných světových firem po rodinné manufaktury ze všech koutů České republiky. Nebudou chybět trendy pro Vánoce 2023 sladěné s aktuálními novinkami ve světě i nespočet tipů na dárkové zboží. A věřte, že bude z čeho vybírat!

Exkluzivní premiéry
Například firma Z – TRADE letos v PVA EXPO PRAHA představí obor SVÍČEK ve zcela nové kompozici. Společnost LUMA OBJEKT ze Slovenska se vrací na veletržní scénu s nabídkou svíček světových značek. Originální vánoční dekorace přijede do Prahy premiérově prezentovat světoznámá společnost z Belgie TIMSTOR. Její produkty se těší velkému zájmu na proslulých mezinárodních veletrzích ve Frankfurtu, Madridu, Miláně nebo Birminghamu. Mezi významnými premiérami veletrhu FOR DECOR & HOME se bude prezentovat prostřednictvím své originální expozice i slovenský podnik KVETA.SK, který je zaměřen na floristiku a sezónní dekorace.

Největší trháky
Veletrh bude nabitý i zajímavostmi, například rodinná firma MANUFAKTURA VÁLA ve své expozici nabídne nové barevné kombinace adventních setů svíček poskládané ze čtyř barevných odstínů. Firma EDWILAN, přímý dovozce dekorací z Číny a Indie, nabídne kolekce andělů, domečků, adventních svícnů, luceren, táců a ostatních dekorací v kombinaci ze dřeva a kovu. Atraktivní vůně kávy a čajů bude přítomná na stánku CHAUDRY & GORAYA, společnost MYRIS TRADE přiveze kvalitní a originální rukodělky, dárky, dekorace a bytové doplňky především ze Španělska, Itálie nebo Indie. Souběžně s veletrhem FOR DECOR & HOME se koná i veletrh Sběratel.

Tisíce vybraných produktů z veletrhů PVA EXPO PRAHA můžete celoročně objevovat a nakupovat na online obchodním portálu www.shopex.cz.


Autor: Cen

Jaká je pro letošek nejmódnější obuv pro ni i pro něj? Trendy v roce 2023

24. září 2023 ve 20:45

Každý nový rok přináší nové módní trendy – a to platí bezesporu i pro obuv. Ani rok 2023 nepředstavoval výjimku. Podívejme se proto na nejnovější trendy v obuvi určené pro dámy i pro pány. Jaké kousky stojí za to mít v botníku? Víme o nich a rádi vám prozradíme, které...

FTN se zúčastnila Dne zdraví, který pořádala Praha 4

22. září 2023 v 10:59

Tento týden v úterý 19. září se opět konala tradiční akce pro veřejnost pod názvem Den zdraví, který každý rok pořádá Praha 4. Fakultní Thomayerova nemocnice (FTN) se stala již poněkolikáté partnerem této události, která je zaměřena na prevenci zdraví, zdravý životný styl a zdravou...

Den zdraví na Budějovické

17. září 2023 v 08:21

Věnujte deset minut svému zdraví. V Praze 4 na Budějovické si  v úterý 19. září můžete nechat změřit tlak, poradit se o výživě a program je připraven i pro děti.

Den zdraví na Poliklinice Prosek

16. září 2023 v 10:11

Poliklinika Prosek pořádá pod záštitou starosty Prahy 9 Tomáše Portlíka a ve spolupráci s oblastním spolkem Českého červeného kříže Praha 9 tradiční Den zdraví. Koná se 19. září od 9 do 16 hodin na prostranství před poliklinikou.

Nepatříte k 10 % Čechů s nemocnými ledvinami? Otestujte se zdarma a za pár minut

10. září 2023 v 08:42

Většina lidí má ve svém okolí někoho, kdo trpí chronickým onemocněním ledvin – postihuje totiž každého desátého Čecha, ale mnozí o své nemoci nevědí. Pokud není včas léčena, může vést k nevratnému selhání funkce ledvin, které vyžaduje doživotní dialýzu nebo transplantaci. Většinou je však možné...

Další články
Nahoru