Dnes Sobota - prehanky-dest 20°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 22°C
Sobota 25. 5. 2024
Svátek má Viola
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Domov plný sezónního kouzla? Tisíce tipů nabídne veletrh FOR DECOR & HOME
Foto: FOR DECOR & HOME

Domov plný sezónního kouzla? Tisíce tipů nabídne veletrh FOR DECOR & HOME

Úvodní událostí podzimní veletržní sezóny na letňanském výstavišti bude 7. až 9. září veletrh FOR DECOR & HOME. Akce je skvělou příležitostí pro nákup dekorací a doplňků i setkání s designovými trendy. Ať už máte rádi vánoční svátky, svěží jaro, hřejivé léto, podzimní nostalgii nebo zimní atmosféru, na veletrhu naleznete vše, co je potřeba, abyste svůj domov proměnili v prostor plný sezónního kouzla.

decor-23-1 Na 15. ročníku veletrhu dekorací, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME se ve dnech 7. až 9. září v PVA EXPO PRAHA budou prezentovat produkty více než šesti desítek vystavovatelů ze čtyř evropských zemí. Výstavní ploše bude již tradičně dominovat téma Vánoc. Nové firemní kolekce představí vystavovatelé z řad velkoobchodů, importérů a výrobců od renomovaných světových firem po rodinné manufaktury ze všech koutů České republiky. Nebudou chybět trendy pro Vánoce 2023 sladěné s aktuálními novinkami ve světě i nespočet tipů na dárkové zboží. A věřte, že bude z čeho vybírat!

Exkluzivní premiéry
Například firma Z – TRADE letos v PVA EXPO PRAHA představí obor SVÍČEK ve zcela nové kompozici. Společnost LUMA OBJEKT ze Slovenska se vrací na veletržní scénu s nabídkou svíček světových značek. Originální vánoční dekorace přijede do Prahy premiérově prezentovat světoznámá společnost z Belgie TIMSTOR. Její produkty se těší velkému zájmu na proslulých mezinárodních veletrzích ve Frankfurtu, Madridu, Miláně nebo Birminghamu. Mezi významnými premiérami veletrhu FOR DECOR & HOME se bude prezentovat prostřednictvím své originální expozice i slovenský podnik KVETA.SK, který je zaměřen na floristiku a sezónní dekorace.

Největší trháky
Veletrh bude nabitý i zajímavostmi, například rodinná firma MANUFAKTURA VÁLA ve své expozici nabídne nové barevné kombinace adventních setů svíček poskládané ze čtyř barevných odstínů. Firma EDWILAN, přímý dovozce dekorací z Číny a Indie, nabídne kolekce andělů, domečků, adventních svícnů, luceren, táců a ostatních dekorací v kombinaci ze dřeva a kovu. Atraktivní vůně kávy a čajů bude přítomná na stánku CHAUDRY & GORAYA, společnost MYRIS TRADE přiveze kvalitní a originální rukodělky, dárky, dekorace a bytové doplňky především ze Španělska, Itálie nebo Indie. Souběžně s veletrhem FOR DECOR & HOME se koná i veletrh Sběratel.

Tisíce vybraných produktů z veletrhů PVA EXPO PRAHA můžete celoročně objevovat a nakupovat na online obchodním portálu www.shopex.cz.


Autor: Cen

V Galerii 1 je nová kavárna

23. května 2024 ve 12:10

Minulý týden byla ve Štěpánské ulici slavnostně otevřena nová kavárna a představena hostům. Kavárna Bílá vrána v Galerii 1 je sociální podnik, který dává zaměstnání lidem s mentálním a kombinovaným znevýhodněním. Těmto lidem umožňuje dlouhodobé zaměstnání a příležitost získat dovednost...

Módní přehlídka z píseckého víkendu módy a designu 2024

20. května 2024 v 17:17

Písecký víkend módy a designu 2024 nabídl místním i návštěvníkům z celé republiky jedinečnou módní přehlídku udržitelných módních značek a designérů a design market složený z kvalitních výběrových produktů.

Šaty, které se hodí ke všemu - všestrannost košilových šatů

20. května 2024 v 06:15

Jestliže hledáte univerzální oblečení, které využijete na celou řadu příležitostí, zkuste vsadit např. na košilové šaty. Ty mohou mít mnoho podob. Na následujících řádcích si tak prozradíme, jaké kousky budou dobrou volbou pro aktuální sezónu. Inspirace je tady!

Probíhá Týden rané péče

16. května 2024 ve 22:24

Právě nyní probíhá už 17. ročník osvětové kampaně Týden rané péče, kterou pořádá Společnost pro ranou péči. Celý týden (13. — 19. 5.) je zasvěcen informování o tom, jak rodinám pečujícím o dítě s postižením pomáhá služba raná péče a proč je bez nadsázky životně důležité, aby vhodná podpora dítěte...

Dny zdraví na Desítce

15. května 2024 v 19:06

Dny zdraví se v Praze 10 konají ve čtvrtek 16. a v pátek 17. května.

Festival Za Prahu udržitelnou a sousedskou zkoumá město zdola

14. května 2024 v 11:27

Arnika, Paměť města, Jezevky, Roleta 39 a další iniciativy, zabývající se městskými tématy, pořádají již čtvrtý ročník festivalu Za Prahu udržitelnou a sousedskou. Proběhne od pátku 17. května do neděle 19. května v Kasárnách Karlín. Název festivalu navazuje na výzvu, kterou v roce 2020 podepsalo...

Albertovský den

13. května 2024 v 09:24

Odpoledne plné zábavy a zážitků vás čeká ve středu 15. května na Palackého náměstí na Praze 2. Albertovský den je příležitostí vyzkoušet si na vlastní kůži speciální vybavení, které umožňuje lidem po získaném poškození mozku fungovat v praktickém denním životě a věnovat se...

Další články
Nahoru