dnes
Čtvrtek - prehanky-dest
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
3°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
2°C
Mladí cizinci v akci: Nedávno poničili Národní divadlo, teď jiná dvojice močila na Karlově mostě
Povedení ptáčci. Zatímco dámy si, asi znavené nočním tancováním, dávají odpočinkové cigárko, jejich pánský doprovod vykonává potřebu. Foto: MP Praha

Mladí cizinci v akci: Nedávno poničili Národní divadlo, teď jiná dvojice močila na Karlově mostě

Mladí cizinci se při návratu z víru noční Prahy opět nechvalně ukázali. Zatímco nedávno dvojice Francouzů poškodila spreji Národní divadlo, nyní se jiní mladíci předvedli v pátek ráno na Karlově mostě.

Močili nejen na sousoší Kalvárie, ale i z Karlova mostu. Když se opilci za přihlížení dvou kamarádek vyprázdnili, ještě se „hecli“ a shodili do řeky plechovou náplň keramického odpadkového koše. Svůj fyzický výkon pak ocenili potleskem.

Jejich čin byl vidět na kameře, takže během chvíle dorazili na místo strážníci. Vandalům udělili pokutu 1000 korun za znečišťování veřejného prostranství.

„Protože však poškodili svým dalším protiprávním jednáním odpadkový koš, vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, a proto na místo byla přivolána hlídka Policie ČR, která si celou věc na místě převzala k dalšímu opatření,“ uvedl mluvčí strážníků Rudolf Rubeš.

Čtěte také: Chuligáni, kteří posprejovali Národní divadlo, jsou už nejspíš doma. Graffiti hyzdí fasádu dál 


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru