dnes
Středa - zatazeno
4°C
zítra
Čtvrtek - obcasny-dest
7°C
pozítří
Pátek - polojasno
4°C
Letní Praha

Dolní Chabry: České filmy v letním kině a indiánský pokřik

Promítání úspěšných českých komedií a indiánské dobrodružství, to všechno čeká v srpnu na obyvatele Dolních Chaber. Ve středu 10. a 17. srpna se okolí beachvolejbalového hřiště v Nových Chabrech promění v letní kino. Diváci mohou pod širým nebem zhlédnout oblíbené filmy Jiřího Vejdělka Ženy v pokušení a Muži v naději. V sobotu 27. srpna pak proběhne na dětském hřišti indiánské rozloučení s prázdninami.

Promítání filmu Ženy v pokušení proběhne ve středu 10. 8. ve 21.00, o týden později, tj. 17. 8., se diváci ve stejný čas mohou těšit na Muže v naději. Bude se promítat za každého počasí, proto se budou možná hodit i pláštěnky a deky.   

Indiánské rozloučení s prázdninami pak obyvatele Dolních Chaber čeká poslední srpnovou sobotu v  27. srpna ve 14 hodin.

Všechny akce jsou zdarma. 


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru