dnes
Neděle - oblacno
3°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - snih-dest
1°C
Dokud funí, budu u ní. Syn vysával matku, a když začal pěstovat konopí, doma se děly věci
Žena byla za svého syna na prášky. Ilustrační foto: sxc.hu

Dokud funí, budu u ní. Syn vysával matku, a když začal pěstovat konopí, doma se děly věci

Intervenční centrum spadající pod Centrum sociálních služeb Praha zaznamenalo otřesný případ, který se odehrál v rodině mezi matkou a synem. Problémy se začali projevovat už během základní školy. Syn chodil často „za školu“ a matku nerespektoval. Ačkoliv ta se mu snažila vytvořit veškeré zázemí, syn nedokončil ani střední vzdělání.

I když se na jeho výchově kromě matky podílela i babička přesto se ho oběma ženám nepodařilo přimět k řádnému životu. Proto nikdy nepracoval a ani zaměstnávání nevyhledával.

Finančně byl plně závislý na své matce, když se mu peněz nedostávalo, tak je matce kradl. Nakonec začal ve velkém pěstovat marihuanu a přivydělávat si jejím prodejem. Ze získaných peněz si kupoval výhradně alkohol, opíjel se a byl agresivní.

„Po tomto odhalení mu matka pohrozila, že jestli s pěstování nepřestane, vše oznámí policii. Agresivita syna se obrátila proti její osobě, začal ji vyhrožovat, že veškerou vinu svede na ní nebo ji zabije. Do společné domácnosti následně začal vodit své přátele, které ženě taktéž vyhrožovali,“ uvedla Holušová s tím, že syn agresivitu začal směřovat i na svou babičku.

Jelikož obě ženy měly ze syna obrovský strach a vyhrožování a fyzické ataky se stále stupňovaly, rozhodla se matka vše nahlásit policii, která násilnou osobu následně vykázala ze společného obydlí.


Autor: Renata Rákosová
Další články
Nahoru