dnes
Čtvrtek - oblacno
6°C
zítra
Pátek - prehanky-snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
4°C
Doctor Victor bude ordinovat na letňanském letišti, pražská kapela předskokanem AC/DC
Kapela Doctor Victor při jednom z vystoupení. Foto: archiv

Doctor Victor bude ordinovat na letňanském letišti, pražská kapela předskokanem AC/DC

Historicky první českou kapelou, která bude mít tu čest zahrát si v Praze před světově proslulou australskou hudební legendou AC/DC, je česká rocková skupina Doctor Victor, která byla před čtyřmi lety založena v Praze.

Hardrockoví dinosauři z AC/DC si vybrali ze tří vítězných kapel soutěže Radia Beat a agentury Live Nation právě toto české power trio. Mohutné kytarové riffy Anguse Younga, rozrazí vzduch  pražského letiště  v Letňanech tuto neděli, 22. května v podvečer.

Na koncertním megaturné Rock or Bust jim po Evropě předskakuje americká skupina Tyler Bryant and the Shakedown. V České republice však udělají výjimku a poprvé tak před sebe vezmou i českou kapelu, která si získala jejich sympatie. To AC/DC doposud v Praze nikdy předtím neudělali!

„Je to splněný sen, který se jen tak neopakuje. Je nám obrovskou ctí být součástí,” komentuje situaci kytarista Vojta Bureš, frontman kapely Doctor Victor, se kterou, mimo jiné, v minulosti otevíral koncerty  skupin Lucie a Chinaski.

Nyní probíhají intenzivní přípravy na jednu z největších hudebních událostí letošního roku, kde „Doktoři” předvedou svůj vlastní repertoár před zraky bezmála 60 000 fanoušků australské kapely.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

24. listopadu 2017 ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

24. listopadu 2017 v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru