dnes
Pondělí - zatazeno
28°C
zítra
Úterý - skorojasno
29°C
pozítří
Středa - jasno
30°C
Zpravodajství

Dobrovolný úklid Ďáblického háje

V rámci celorepublikové akce Ukliďme Česko proběhne kompletní úklid prostoru Ďáblického háje v Praze 8. Sraz dobrovolníků je 6. dubna v 8:50 až 9:00 u Ďáblického háje, před budovou Šimůnkova 1685/22 v Praze 8.

Po akci lze opékat donesené buřty na veřejném ohništi v Ďáblickém háji. Dříví bude připraveno a k dobré náladě zahraje písničkář na kytaru.

Akci pořádá spolek Vědomý dotek ve spolupráci se správou Ďáblického háje – Lesy hl.m. Prahy, Osmičkou pro rodinu, ČSOP (uklidmecesko.cz), Sborem dobrovolných hasičů Praha 8 – Bohnice a Městské části Praha 8.

Registrace není nutná, více na: info@osmickaprorodinu.cz.

uklid-2019Policie dostane dva velitelské vozy Škoda Kodiaq

20. července 2019 v 06:55

Policie České republiky čerpá finance pro svůj chod především z Ministerstva vnitra ČR, pražský magistrát se však rozhodl darovat Krajskému ředitelství policie hl. m. Prahy dva speciálně upravené velitelské vozy značky Škoda Kodiaq v celkové hodnotě 4 miliony korun. Stalo se tak na základě žádosti...

Praha 6: Dotazy posílejte na radnici

18. července 2019 v 07:37

Dotazy na témata, týkající se dopravy, památek, bezpečnosti, školství, životního prostředí, zdravotnictví a dalších oblastí, mohou obyvatelé šesté městské části zasílat prostřednictvím webových stránek přímo kompetentním osobám.

Praha 2 žádá magistrát o kontrolu stavu stromořadí v ulicích na svém území

17. července 2019 ve 14:11

Radní Prahy 2 se usnesli, že městská část požádá magistrát o kontrolu faktického stavu všech uličních stromořadí na území městské části. Tato stromořadí jsou majetkem hlavního města. Praha 2 chce znát stav stromů zejména s ohledem na bezpečnost.

Praha 11 prodloužila spolupráci se ScioŠkolou. Chce umožnit dětem co nejširší nabídku vzdělávání

16. července 2019 v 11:35

Nejméně do roku 2030 bude mít oblíbená ScioŠkola zajištěny v Praze 11 prostory pro své působení. Prodloužení podnájmu dala v minulých dnech zelenou Rada městské části.

Další články
Nahoru