Dnes Čtvrtek - zatazeno 2°C
Zítra Pátek - obcasny-dest 1°C
Čtvrtek 2. 2. 2023
Svátek má Nela
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Zpravodajství

Dobrovolní hasiči ze Stodůlek zasahují v Českém Švýcarsku

V pondělí večer odjela posádka Tatry 815 dobrovolných hasičů ze Stodůlek pomáhat s likvidací rozsáhlého požáru v Českém Švýcarsku. Na místě zasahují stovky profesionálních a dobrovolných hasičů a posádky je třeba střídat. Stodůlečtí hasiči budou na místě do konce týdne, aktuálně lokalizují doutnající prostory národního parku.

„Krizový štáb na místě pracuje precizně, do náročného terénu je potřeba zvolit správnou techniku, a proto kontaktovali také Prahu 13. Stodůlečtí hasiči proto odjeli v pondělí odpoledne s Tatrou, která je do lesního terénu nejvhodnější. Do akce se zapojili okamžitě a zasahovali celou noc z pondělí na úterý. Touto cestou jim velmi děkuji a přeji všem co nejrychlejší uhašení požáru a šťastný návrat domů,“ řekl starosta Prahy 13 David Vodrážka.


Autor: Alo

Praha 12 má schválený rozpočet

Dnes ve 21:54

Zastupitelé na svém 3. zasedání v úterý 31. ledna schválili rozpočet městské části Praha 12 pro rok 2023 s objemem výdajů ve výši 710,235 milionu korun. Příjmy rozpočtu jsou ve výši 491,205 milionu korun a financování ve výši 219,03 milionu korun.

Další články
Nahoru