dnes
Pondělí - zatazeno
12°C
zítra
Úterý - polojasno
9°C
pozítří
Středa - obcasny-dest
6°C
Dobrovolní hasiči z Chodova převzali rekonstruovanou zbrojnici
Foto: P11

Dobrovolní hasiči z Chodova převzali rekonstruovanou zbrojnici

V pátek 20. září městská část Praha 11 úspěšně dokončila další z investičních akcí a za přítomnosti starosty městské části Jiřího Dohnala (Piráti) a radního pro sociální věci, zdravotnictví, bezpečnost a prevenci kriminality Petra Jiravy (ANO) byla v Bohúňově ulici slavnostně otevřena hasičská zbrojnice, která v uplynulých měsících prošla důkladnou rekonstrukcí.

Zbrojnici využívá Sbor dobrovolných hasičů Praha 11 – Chodov, který tak získal vyhovující zázemí: v prostoru garáže byly upraveny skladovací a technické prostory, v patře pak pro členy sboru nově vznikla kancelář, zasedací místnost a odpočinková zóna s kuchyňským koutem, ložnicí, kanceláří a hygienickým zařízením.

„V letošním roce slaví sbor 125. výročí svého vzniku a díky skvělé práci, kterou dlouhodobě odvádí, se stále rozrůstá o nové členy. Od městské části mají proto chodovští dobrovolní hasiči plnou podporu a já jsem moc rád, že jsme jim v jejich záslužné činnosti mohli pomoci i zajištěním adekvátních podmínek pro její výkon,“ uvedl radní Petr Jirava.

Nové prostory přitom budou moci v krizových situacích využívat i občané městské části, například pro přechodné bydlení v případě požáru v domácnosti či jiné mimořádné události.


Praha 15: Změna ve vyplácení dávek sociální péče

Včera ve 21:22

Praha 15 informuje, že Úřad práce je z ÚMČ Praha 15, Boloňská ulice 478/1 přestěhován na Úřad práce Praha 10, Vršovická 1429/68, Praha 10 Vršovice.

Praha 5: Setkání školní veřejnosti s vedením školy a zřizovatelem

13. února 2020 v 18:17

V úterý 3. března proběhne ve školní jídelně ZŠ Kořenského setkání, na které jsou zváni zájemci z řad rodičů, žáci – zástupci Školního parlamentu a další přátelé školy.

Další články
Nahoru