dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Dobří Lanugo se vracejí domů, v Jazz Docku vystoupí s dechovou sekcí Bucinatores

Dobří Lanugo se vracejí domů, v Jazz Docku vystoupí s dechovou sekcí Bucinatores

Lanugo, nadžánrové seskupení hrající moderní pop, jazz a soul s jemnými doteky elektroniky, se tradičně před vánočními svátky vrací do svého domovského klubu Jazz Dock. Letos je to v pátek 18. prosince od 22 hodin.

Tentokrát Lanugo představí, kromě skladeb ze své poslední desky Lanugo, 2014 a z rozšířené edice Lanugo, LP 2015 zbrusu nový singl a novou edici merchandisingu. A jak jinak, merch na sobě nese lanugovský kód pro volné stažení nové skladby z webu lanugo.cz, která se na webu objeví přesně na Štědrý den. Hudební sestavu Lanugo v Jazz Docku vyjímečně rozšíří dechová sekce Bucinatores.

„V těchto dnech vzniká nový singl, ze kterého mám velkou radost. Nejvíc se těším, až se dostane k lidem, kteří si jej koupili dopředu naslepo skrze kód, který máme na našich tričkách a taškách. Hrajeme s fanoušky hudební schovávanou, která nás prostě moc baví. Doufám, že se jim naše nová písnička bude líbit“ přibližuje vznik nové skladby a jeho netradiční distribuci zpěvačka Lanugo Markéta Foukalová a kromě Jazz Docku zve i na druhou prosincovou akci, kde se Lanugo objeví.

„Hned o den později, co hrajeme v Jazz Dock, kam všechny srdečně zvu, vystoupíme na akci Pacool Market. Podle mě je tato akce unikátní svým zaměřením a citlivou hudební dramaturgií. Hodně se těším na Lenku Dusilovou, Michala Pavlíčka a Moniku Načevu, se kterými vystoupíme v jeden večer. Bude to pro mně předvánoční setkání s hudebními přáteli,“ dodává Markéta Foukalová.


Další články
Nahoru