dnes
Čtvrtek - jasno
11°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
9°C
pozítří
Sobota - oblacno
11°C
Pražský život

Dobré víly zvou do podskalské kavárny Adastra na charitativní dražbu

V Café Adastra v Podskalské 8 se ve čtvrtek 14. listopadu uskuteční Dobročinná aukce 2019, kterou pořádá spolek Dobré víly.

Nabízeny budou více než tři desítky předmětů. Obrazy, knihy, dřevěné i porcelánové výrobky, sladkosti a další pochutiny, alkohol, vstupenky na koncert nebo třeba podepsaný fotbalový dres reprezentačního brankáře Tomáše Vaclíka, který na sobě měl při nedávném vítězném zápase proti Anglii. Výtěžek z charitativní akce pomůže dětem.

„Přijďte podpořit partu holek, co pomáhá dětem z dětských domovů,“ zvou organizátorky. V 19:30 bude přípitek, ve 20 hodin začne samotná aukce.

aukce-adra1


Praha 2: Dvojka srdcem pomůže samoživitelkám a samoživitelům

Včera ve 21:55

Samoživitelkám a samoživitelům, kteří kvůli krizovým opatřením nemohou vykonávat svou práci nebo živnost a ocitají se tak bez prostředků, chce prostřednictvím nadačního fondu Dvojka srdcem pomoci druhá městská část. 

Praha 4 pomáhá lidem bez domova zajistit hygienu

Včera v 09:18

Praha 4 instalovala dvě zařízení pro mytí a dezinfekci rukou pro osobní hygienu lidem bez domova. Jedno je u nádraží v Braníku a druhé ve Velkém háji na Novodvorské.

VŠCHT prodlužuje lhůty pro podání přihlášek

31. března 2020 v 11:50

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze prodlužuje v souvislosti s pandemií lhůty pro podání přihlášek ke studiu ve všech úrovních studia.

Praha 8: Vrtule je na internetu

31. března 2020 v 07:07

Praha 8 dlouhodobě spolupracuje s nízkoprahovým klubem pro děti a mládež Vrtule. Ten se přesouvá po dobu koronavirové krize na internet.

Další články
Nahoru