dnes
Sobota - obcasny-dest
6°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - obcasny-dest
6°C
Do Žlutých lázní se opět vrací lyžařský bazar, otevřeno bude mít tři dny v týdnu
Ať už s novým, či starším vybavením, hlavně se nechovat na horách jako zvíře. Ilustrační foto: freeimages

Do Žlutých lázní se opět vrací lyžařský bazar, otevřeno bude mít tři dny v týdnu

Areál Žlutých lázní v Praze 4 – Podolí dnes startuje další sezónu tradičního bazaru zimních potřeb. Ke koupi bude nové i použité náčiní pro zimní sporty a k tomu také potřebné vybavení. Bazar funguje ve Žlutých lázních už více než tři desítky let.

Lyže, běžky, boty, snowboardy, helmy a další doplňky bude možné opět zakoupit v bazaru zimních potřeb v areálu Žluté lázně vždy tři dny v týdnu. Zájemci mohou dorazit ve středu a ve čtvrtek od deseti do devatenácti hodin a v sobotu od devíti do čtrnácti hodin.

„Loni nedopadla sezóna pro zimní sporty úplně nejlépe, letos jsme ale připraveni už na opravdovou zimu, takže se těšíme na všechny, kteří si chtějí svoji výbavu obnovit. Nejvíce se asi prodávají snowboardy, kterých máme v nabídce opravdu hodně, a pak samozřejmě lyže pro děti,“ říká Jiří Švec, organizátor bazaru.

Výhodou bazaru podle něj je, že zájemci mohou zboží vyměnit, když jim už nesedí, nebo jim děti odrostou.

Bazar zimního vybavení najdou návštěvníci Žlutých lázní ve stanu umístěném vedle písčité pláže. Prodejci zde nabízejí desítky druhů zimních potřeb pro malé i velké sportovce.

Například nové dětské lyže s vázáním nabídnou i letos už od 1800 korun. Bazar lyžařských potřeb bude otevřený až do konce února příštího roku.


Další články
Nahoru