dnes
Sobota - skorojasno
2°C
zítra
Neděle - prehanky-snih
3°C
pozítří
Pondělí - zatazeno
2°C
Koronavirus

Do zákaznického centra PVK pouze s rouškou

V souvislosti s aktuální epidemiologickou situací v metropoli přijaly Pražské vodovody a kanalizace pro komunikaci se zákazníkem nová opatření proti šíření viru covid 19.

V zájmu ochrany svého zdraví pro vyřízení běžných záležitostí či dotazů, které nevyžadují osobní jednání doporučují PVK bezkontaktní komunikaci a osobní návštěvu zákaznického centra omezit jen na nejnutnější případy.

Pro případ nutné návštěvy zákaznického centra využívejte předchozí rezervaci termínu v rezervačním systému, který vám zajistí obsloužení bez zbytečného setkání a hromadění zákazníků v čekacích prostorách.

Při osobní návštěvě zákaznického centra vstupujte se zakrytými dýchacími cestami a při případném čekání dodržujte doporučený odstup 2 metry od dalších zákazníků.

Bližší informace o provozu a službách Zákaznického centra naleznete na www.pvk.cz.


Praha 9: Detekce teploty příchozích do institucí

22. listopadu 2020 v 19:33

Praha 9 instalovala detekční rámy a kamery měřící teplotu příchozích v základních a mateřských školách – termokamery v ZŠ Novoborská, ZŠ Litvínovská 600 a MŠ Veltruská, rám v ZŠ Litvínovská 500. Stejná zařízení připravuje devátá městská část v MŠ U Vysočanského pivovaru a ústavu Sociální služby...

Senioři v nemocnici sv. Alžběty dostali dárky

21. listopadu 2020 v 09:50

Ve středu navštívila místostarostka Prahy 2 Alexandra Udženija nemocnici svaté Alžběty a předala personálu dárky pro dlouhodobě hospitalizované seniory.

Provozujete restauraci, kavárnu, bistro? Napište na radnici

19. listopadu 2020 v 15:09

Pokud se váš podnik nachází na území Prahy 5 a máte otevřené výdejní okénko či fungující rozvoz, můžete napsat na emailovou adresu: tomas.haas@praha5.cz.

Výuka na dálku v Praze 15. Radnice připravila dotazník pro rodiče

17. listopadu 2020 ve 20:13

Radnice Prahy 15 se obrací na rodiče s prosbou o pomoc při zpětné vazbě na distanční výuku,. Tentokrát se bude týkat 2. vlny pandemie, a i nyní bude formu dotazníku.

Klub Rodina pomáhá

17. listopadu 2020 v 07:31

Ve spolupráci s Potravinovou bankou poskytuje od jara Virtuální klub Rodina Prahy 13 potravinovou pomoc. Zaregistrovat se může každá rodina, která prožívá těžké období např. kvůli ztrátě zaměstnání, náročné onkologické léčbě.

Další články
Nahoru