Dnes Čtvrtek - obcasny-dest 12°C
Zítra Pátek - prehanky-dest 16°C
Čtvrtek 13. 5. 2021
Svátek má Servác
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Koronavirus

Do zákaznického centra PVK pouze s rouškou

V souvislosti s aktuální epidemiologickou situací v metropoli přijaly Pražské vodovody a kanalizace pro komunikaci se zákazníkem nová opatření proti šíření viru covid 19.

V zájmu ochrany svého zdraví pro vyřízení běžných záležitostí či dotazů, které nevyžadují osobní jednání doporučují PVK bezkontaktní komunikaci a osobní návštěvu zákaznického centra omezit jen na nejnutnější případy.

Pro případ nutné návštěvy zákaznického centra využívejte předchozí rezervaci termínu v rezervačním systému, který vám zajistí obsloužení bez zbytečného setkání a hromadění zákazníků v čekacích prostorách.

Při osobní návštěvě zákaznického centra vstupujte se zakrytými dýchacími cestami a při případném čekání dodržujte doporučený odstup 2 metry od dalších zákazníků.

Bližší informace o provozu a službách Zákaznického centra naleznete na www.pvk.cz.


Praha se v očkování zaměřuje i na cizince. Informace ke koronaviru nabízí v pěti jazycích

Dnes ve 12:00

S rozšířením očkování pro stále větší část populace vylepšilo hlavní město i web ockovani.praha.eu, který nově odkazuje na informace o očkování celkem v pěti jazycích, konkrétně v češtině, angličtině, ruštině, vietnamštině a ukrajinštině. Důvodem je mimo jiné početná minorita cizinců, která...

Základní školy v Praze 7 přechází na PCR testování

Dnes v 08:06

Všechny základní školy zřizované městskou částí Praha 7 přechází od pondělí 17. května na PCR testování žáků. Sedmá městská část bude využívat systém průkazných, šetrných a spolehlivých testů ze slin, které budou vyhodnocovány metodou PCR poolingu. 

Rekordních 11 320 lidí bylo v Praze očkováno během čtvrtka

7. května 2021 ve 14:22

V Praze přibylo ve čtvrtek 174 potvrzených případů nákazy koronavirem, což je nejnižší čtvrteční nárůst od konce loňských letních prázdnin. Očkování v hlavním městě nadále zrychluje, čtvrtek posunul rekord v denním počtu podaných dávek na 11 320. Vyplývá to z dat na webu ministerstva...

Dodávky Pfizer do očkovacího centra na Hůrce

6. května 2021 v 10:10

Očkovací centrum v Poliklinice Hůrka na Slunečním náměstí se podařilo zařadit na seznam očkovacích míst vakcínou Pfizer a obyvatelé Prahy 13 tak budou mít komfortní přístup k očkování. 

V sobotu přibylo v Praze méně nakažených než před týdnem

2. května 2021 ve 14:42

Laboratoře Praze odhalily v sobotu dalších 126 případů nemoci covid-19, to je o 47 méně pozitivních testů než před týdnem, uvedla ČTK.

Další články
Nahoru