Dnes Sobota - obcasny-dest 22°C
Zítra Neděle - skorojasno 29°C
Sobota 25. 6. 2022
Svátek má Ivan
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Do Vršovic přijedou chachaři z Ostravy, policisté přijali opatření
Ilustrační foto: archiv

Do Vršovic přijedou chachaři z Ostravy, policisté přijali opatření

Zítra v 19 hodin se ve Vršovicích utkají v rámci pátého kola fotbalové ligy čtvrtá Slavia a třetí Baník. Kvůli příjezdu fanoušků ostravského týmu se chystají policejní manévry.

„Přijali jsme v souvislosti s nedělním fotbalovým utkáním Fortuna ligy mezi mužstvy SK Slavia Praha a FC Baník Ostrava odpovídající bezpečnostní opatření,“ potvrdil mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Na bezpečnostním opatření se bude podílet několik stovek policistů z pořádkové, dopravní i kriminální služby. Také členové antikonfliktního týmu, speciální a krajské pořádkové jednotky spolu s policisty na koních.

Stadion bude otevřen v 17:30 hodin. Pořadatelé budou všechny fanoušky u vstupu do areálu kontrolovat, proto je třeba na utkání přijít s dostatečným časovým předstihem.

Před začátkem fotbalového utkání a také po jeho skončení se budou v okolí stadionu s velkou pravděpodobností tvořit kolony, které budou na místě usměrňovat policisté z oddělení řízení dopravy.

„Parkovací kapacity kolem stadionu nejsou neomezené, proto žádáme návštěvníky, pokud je to jen trochu možné, aby nechali svá vozidla doma, anebo využili záchytná parkoviště na okraji metropole a v co největší míře využili městskou hromadnou dopravu,“ dodal Rybanský.


Autor: red

Šestka rozšiřuje kapacity škol

Včera v 08:47

Školy v Praze 6 letos otevřou 44 prvních tříd, o jednu více než loni. Do prvních tříd zatím přijaly celkem 1114 dětí, další je mohou následovat po vyřešení odkladů školní docházky a dořešení vícečetných žádostí o přijetí. V detašovaných pracovištích je místo i pro...

Praha 6 rozdělí dětem na tábory tři miliony

23. června 2022 v 08:34

Stejně jako v uplynulých letech, i letos před prázdninami spustila Praha 6 program Šestka táborová. Prostřednictvím portálu Aktivní město přispěje rodičům dětí na tábory, příměstské kempy, sportovní soustředění a další prázdninové volnočasové aktivity.

Další články
Nahoru