Dnes Úterý - obcasny-dest 5°C
Zítra Středa - prehanky-snih 4°C
Úterý 6. 12. 2022
Svátek má Mikuláš
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Do Vršovic přijedou chachaři z Ostravy, policisté přijali opatření
Ilustrační foto: archiv

Do Vršovic přijedou chachaři z Ostravy, policisté přijali opatření

Zítra v 19 hodin se ve Vršovicích utkají v rámci pátého kola fotbalové ligy čtvrtá Slavia a třetí Baník. Kvůli příjezdu fanoušků ostravského týmu se chystají policejní manévry.

„Přijali jsme v souvislosti s nedělním fotbalovým utkáním Fortuna ligy mezi mužstvy SK Slavia Praha a FC Baník Ostrava odpovídající bezpečnostní opatření,“ potvrdil mluvčí pražské policie Jan Rybanský.

Na bezpečnostním opatření se bude podílet několik stovek policistů z pořádkové, dopravní i kriminální služby. Také členové antikonfliktního týmu, speciální a krajské pořádkové jednotky spolu s policisty na koních.

Stadion bude otevřen v 17:30 hodin. Pořadatelé budou všechny fanoušky u vstupu do areálu kontrolovat, proto je třeba na utkání přijít s dostatečným časovým předstihem.

Před začátkem fotbalového utkání a také po jeho skončení se budou v okolí stadionu s velkou pravděpodobností tvořit kolony, které budou na místě usměrňovat policisté z oddělení řízení dopravy.

„Parkovací kapacity kolem stadionu nejsou neomezené, proto žádáme návštěvníky, pokud je to jen trochu možné, aby nechali svá vozidla doma, anebo využili záchytná parkoviště na okraji metropole a v co největší míře využili městskou hromadnou dopravu,“ dodal Rybanský.


Autor: red

Setkání ke Strukturálnímu plánu Prahy 5

2. prosince 2022 v 10:52

Poslední veřejné setkání ke Strukturálnímu plánu Prahy 5 v tomto roce se koná 13. prosince v Komunitním centru Prádelna v Holečkově ulici. Strukturální plán je významný dokument Prahy 5, který popisuje priority rozvoje jak celé městské části, tak i jednotlivých čtvrtí a konkrétních...

Otevřené dveře do zákulisí moderního strojírenství

1. prosince 2022 v 10:37

Laboratoře Fakulty strojní ČVUT jste si nemohli prohlédnout ve všední den? Nevadí! Otevřou se i v sobotu 3. prosince. Zájemci o studium i jejich rodiče mohou nahlédnout do zákulisí výuky moderního strojírenství. 

Další články
Nahoru