Dnes Sobota - prehanky-dest 20°C
Zítra Neděle - prehanky-dest 23°C
Sobota 25. 5. 2024
Svátek má Viola
Pražské drby
Co se v Praze povídá
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Byznys

Do volebních místností a zpět sveze Uber se slevou

Společnost Uber již tradičně pomůže občanům České republiky dostat se snadno a pohodlně do volebních místností a využít tak své právo zapojit se do výběru nové hlavy státu. Pro nadcházející volby prezidenta České republiky, jejichž první kolo se koná v pátek 13. a sobotu 14. ledna a případné druhé kolo pak pátek 27. a sobotu 28. ledna, proto přichází se speciální akcí. 

V době konání voleb se budou moci uživatelé v Praze svézt k volbám o 50 % levněji. Pro první kolo prezidentských voleb je promo kód HLAVASTATU2023, pro druhé kolo konající se o dva týdny později bude platit kód DRUHEKOLO.

Promo akce platí vždy na dvě jízdy, takže pokryje cestu k volbám i zpět z volební místnosti. Zákazníci Uberu tak budou mít jedinečnou příležitost svézt se se svým volebním lístkem rychle, v pohodlí, bezpečně, a navíc za výhodnou cenu.

„Prezidentské volby jsou vždy důležitým symbolickým momentem pro další směřování země a jsme rádi, že můžeme lidem pomoci dostat se do svých volebních místností o něco snáze,“ popisuje provozní manažer Uberu pro Českou republiku Štěpán Šindelář.

Pro uplatnění 50% slevy z jízdného ve dnech prvního kola prezidentských voleb si stačí zadat promo kód HLAVASTATU2023 do své aplikace Uber. Jízdné se pak automaticky sníží o příslušnou slevu. Tentýž postup lze uplatnit o čtrnáct dní později s promo kódem DRUHEKOLO. Kód lze využít pro dvě svezení prostřednictvím služby UberX v rámci jednoho volebního kola, celkově tak akce platí na čtyři jízdy. Platnost promo kódu začne vždy hodinu před otevřením volebních místností a končit bude hodinu po jejich uzavření. Maximální výše slevy je pro obě kola stanovena na 140 korun.

Jak promo kód využít:
•    Otevřete nabídku klepnutím na ikonku svého profilu v pravém horním rohu aplikace
•    Vyberte volbu Peněženka
•    V oddílu Promo akce vyberte volbu Přidat promo kód
•    Ve dnech 13. a 14. ledna zadejte kód HLAVASTATU2023 a sleva bude automaticky uplatněna na vaše následující jízdy
•    Ve dnech 27. a 28. ledna zadejte kód DRUHEKOLO a sleva bude automaticky uplatněna na vaše následující jízdy


Autor: TZ, red

PVK: Zákaznický portál bude přístupný jen přes webovou aplikaci

23. května 2024 v 08:44

Podpora mobilní aplikace Moje Voda bude ukončena k 31. květnu letošního roku. Z podrobné analýzy dat totiž vyplynulo, že mobilní aplikace Moje Voda se již téměř nevyužívá.

Praha 15 získala dotaci z Operačního programu Jan Amos Komenský

21. května 2024 v 07:13

Praha 15 získala dotaci z Operačního programu Jan Amos Komenský na realizaci projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání na území správního obvodu Praha 15 – MAP IV.

Nový cirkulární spot Sto•re v Holešovické tržnici představuje disrupci v nakupování

16. května 2024 ve 12:34

V nově otevřeném cirkulárním obchodě Sto•re je normální STOkrát REcyklovat. Podle jeho tří hlavních zakladatelek je přirozené nenakupovat pořád nové. Pražané tak mají možnost pořídit si kurátorovaný nábytek, opravenou elektroniku, nádobí, předměty běžné denní potřeby i zachráněné pokojové...

Projekt Biometan získal ocenění Sustainability Star

13. května 2024 v 10:43

Projekt „Biometan – Využití kalového plynu na ÚČOV Praha“, který realizovala společnost Česká voda – MEMSEP ze skupiny Veolia pro Pražskou vodohospodářskou společnost v roce 2023 sbírá ocenění za oceněním. V březnu byl projekt jmenován Vodohospodářskou stavbou roku v kategorii do 50 mil. Kč za...

Další články
Nahoru