Dnes Sobota - zatazeno 4°C
Zítra Neděle - snih 1°C
Sobota 27. 11. 2021
Svátek má Xenie
Koronavirus
Aktuální informace o epidemii.
Do škol Prahy 4 putovaly antigenní testy
Foto: Praha 4

Do škol Prahy 4 putovaly antigenní testy

Praha 4 v těchto dnech předala základním a středním školám na svém území celkem 34 600 antigenních testů.

„Dostaly je všechny základní a střední školy zřizované naší městskou částí i soukromými subjekty, církvemi anebo hlavním městem. Testy ale posíláme i do Kunratic,“ popsala starostka Prahy 4 Irena Michalcová (ANO 2011), která na průběh distribuce dohlížela.

„Velmi děkuji všem zaměstnancům radnice i škol na území čtyřky, kteří zajistili jak hladkou distribuci testů, tak i samotné náročné testování,“ dodala starostka.

Irena Michalcová, která má v Radě MČ Praha 4 v kompetenci právě školství, věří, že se i díky svědomitému testování podaří udržet prezenční výuku a že nebude nutné vrátit se k online a domácí výuce, tedy k izolaci dětí od učitelů a spolužáků.


Autor: TZ, red

Praha 11: Pro Místní akční plán otevřela pandemie nové možnosti

Včera v 10:55

Místní akční plán (MAP) vzdělání pro Prahu 11 končí svou II. etapu, která byla zahájena v prosinci 2021. I přes komplikace spojené s pandemií Covid19 a uzavřením škol se pracovním skupinám a realizačnímu týmu MAP II podařilo na území městské části Praha 11 a spolupracujících MČ Křeslice, Šeberov a...

Radní odsouhlasili návrh memoranda o vzájemné spolupráci Prahy se Středočeským krajem

25. listopadu 2021 v 08:46

Pražští radní v pondělí odsouhlasili záměr uzavřít Memorandum o vzájemné spolupráci mezi hlavním městem Prahou a Středočeským krajem. Tímto krokem navazují na první povolební společné setkání zástupců obou krajů, které se uskutečnilo 10. června 2021. Samotný podpis memoranda bude následovat po...

Praha 5 schválila pravidla pro rozpočtové provizorium

24. listopadu 2021 ve 22:27

Na svém úterním zasedání zastupitelé Prahy 5 rozhodli, že pokud nebude včas schválen rozpočet na příští rok, začne městská část automaticky hospodařit od ledna v provizoriu. Nebude ho tak už muset schvalovat.

Příznivci návratu pomníku maršála Radeckého se sešli na Mariánském náměstí

23. listopadu 2021 v 19:37

Spolek Radecký Praha, který dlouhodobě usiluje o návrat pomníku maršála Václava Radeckého z Radče na Malostranské náměstí, uspořádal tradiční setkání podporovatelů obnovy pomníku. 

Další články
Nahoru