Dnes Pátek - zatazeno 1°C
Zítra Sobota - zatazeno 1°C
Pátek 9. 12. 2022
Svátek má Vratislav
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Do škol Prahy 4 putovaly antigenní testy
Foto: Praha 4

Do škol Prahy 4 putovaly antigenní testy

Praha 4 v těchto dnech předala základním a středním školám na svém území celkem 34 600 antigenních testů.

„Dostaly je všechny základní a střední školy zřizované naší městskou částí i soukromými subjekty, církvemi anebo hlavním městem. Testy ale posíláme i do Kunratic,“ popsala starostka Prahy 4 Irena Michalcová (ANO 2011), která na průběh distribuce dohlížela.

„Velmi děkuji všem zaměstnancům radnice i škol na území čtyřky, kteří zajistili jak hladkou distribuci testů, tak i samotné náročné testování,“ dodala starostka.

Irena Michalcová, která má v Radě MČ Praha 4 v kompetenci právě školství, věří, že se i díky svědomitému testování podaří udržet prezenční výuku a že nebude nutné vrátit se k online a domácí výuce, tedy k izolaci dětí od učitelů a spolužáků.


Autor: TZ, red

Pietní shromáždění v Praze 15 k uctění památky Antonína Švehly

Včera ve 12:46

U příležitosti výročí úmrtí státníka Antonína Švehly se koná pietní shromáždění k uctění jeho památky v sobotu 10. prosince od 14 hodin u hrobky Antonína Švehly.

Anketa: Kudy se bude ubírat Praha 5?

Včera v 06:46

Strukturální plán Prahy 5 řeší kde měnit územní plán, jak se má městská část a její čtvrti rozvíjet i kam umístit nové školy, školky a další veřejnou vybavenost. Aby tento dokument opravdu vyjadřoval potřeby občanů Prahy 5, nemohou ho tvořit pouze odborníci, pracovníci úřadu a političtí zástupci....

Další články
Nahoru