dnes
Pátek - snih
2°C
zítra
Sobota - prehanky-snih
2°C
pozítří
Neděle - snih
1°C
Pražský sport

Do Prahy se sjedou nejlepší páry evropského akrobatického rokenrolu

Praha druhou sobotu v červnu přivítá nejlepší páry akrobatického rokenrolu. Vítěz závodů kategorie A a B si odnese titul Mistr České republiky 2017.

Mezinárodní závody BLACK CUP kromě nejvyšších závodních kategorií A a B představí i kategorii Děti, Žáci, Junior a kategorii C. Kromě akrobatických párů bude možné sledovat i závody dívčích formací.

„Představí se reprezentanti Slovenska, Maďarska, Polska, Německa a dalších zemí. V souboji o titul Mistra České republiky 2017 se na parketu představí nejlepší páry kategorie B a kategorie A.

Očekávat lze výkony nejvyšší úrovně a figury vysoké akrobacie, které jsou divácky velmi atraktivní,“ uvádí Jiří Hais, předseda Českého svazu akrobatického rock and rollu.

Závody se konají v sobotu 10. června, začátek základních kol je v 10 hodin a velké finále, ve kterém se představí nejlepší sportovní dvojice, odstartuje v 15 hodin.

Místo konání: Sportovní hala Jedenáctka, Mírového hnutí 2385/3, Praha 4 – Chodov.

Vstupné je 200 korun, děti do 12 let mají vstup zdarma.


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru