dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
10°C
pozítří
Čtvrtek - oblacno
10°C
Víkendové tipy

Do Prahy přijel tibetský mistr Čhögjal Namkhai Norbu

Světově proslulá osobnost Čhögjal Namkhai Norbu bude ve dnech 12. – 14. srpna pro širokou českou veřejnost přednášet nauku „velké dokonalosti“ – dzogčhenu v Průmyslovém paláci v Praze Holešovicích. Jeho pobyt bude doprovázen kulturními akcemi jako radostné tance Khaita a Tanec vadžry, které jsou vybrány organizací UNESCO a zapsány na seznam světového dědictví. 

Čhögjal Namkhai Norbu, je jedním z nejvýznamnějších mistrů nauk dzogčhenu (v překladu „velká dokonalost") a zároveň i profesor Neapolské univerzity, jenž byl před několika lety v širším výběru kandidátů na Nobelovu cenu míru.

V Praze se bude věnovat předávání životní moudrosti pro harmonický život každého jednotlivce bez rozdílu náboženského vyznání.

Více na www.dzogchen.cz.


Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Kolčavka v Praze 9 zve na oslavy. Těšte se na zabijačku, koncert a veselici

23. října 2017 v 08:50

Pivovar Nad Kolčavkou v sobotu 28. října slaví. V 10 hodin začne pravá staročeská zabijačka. Sami si pod dozorem řeznického mistra můžete vyzkoušet, jak se dělají jitrnice.

Přivstaňte si na výlov rybníka mezi paneláky

22. října 2017 v 07:22

V sobotu 28. října se od 7 hodin koná již tradiční výlov Stodůleckého rybníka v Centrálním parku Prahy 13.

Na umisťovací výstavě ve Fénixu budou hledat nový domov kočky z ochranářských organizací

22. října 2017 v 07:00

Umisťovací výstava koček se bude konat v prostorách veterinární kliniky Fénix v sobotu 28. října od 11 do 17 hodin a v neděli 29. října také od 11 do 17 hodin.

Další články
Nahoru