dnes
Čtvrtek - zatazeno
5°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Pražské krimi

Do p*če, čo mi tu robíš s autom? Jebeme na něho! Udělaní Slováci s padělanou parkovací kartou dělali problémy

Ve čtvrtek odpoledne prováděli strážníci ze třetího pražského obvodu běžnou hlídkovou činnost v ulici Chelčického. Zde si všimli zaparkovaného vozidla šedé barvy, které stálo v modré zóně. Na vozidla byla sice umístěna „platná parkovací karta“, ale od prvního pohledu působila jako padělek.

Údaje na kartě byly různě přelepované. Strážníci proto provedli lustraci a zjistili, že na registrační značku uvedenou na vozidla žádná parkovací karta do zóny nebyla vydána. Z tohoto důvodu strážníci celou záležitost zadokumentovali a nařídili odtah vozidla.

Při provádění nezbytných administrativních úkonů k vozidlu přistoupili dva cizinci, kteří si byli velmi fyzicky podobní a na první pohled i nadprůměrně fyzicky zdatní. Jeden z nich ihned začal na strážníky a pracovníky odtahové služby verbálně útočit: „Do p**ě, čo mi tu robíš s autom?“

Strážníci jim tedy vysvětlili, že mají na autě pravděpodobně padělanou kartu. Na to se k verbálnímu napadání strážníků přidal i druhý z dvojice. Dále jim sdělil, že kartu koupili od někoho z ulice, sice za málo peněz, ale koupili, tudíž platnou kartu mají a stát zde mohou.

Hlídka je proto vyzvala k prokázání totožnosti a vydání padělané karty, což odmítli. Vozidlo uzamkli a se slovy: „Jebeme na něho!“ začali odcházet. Hlídka proto muže opakovaně vyzvala, aby prokázali svoji totožnost a setrvali na místě.

Na tuto výzvu muži opět nereagovali a začali odemykat dveře od domu číslo 11. Strážníci se jim v tom pokusili zabránit. Muži byli velmi agresivní a začali na hlídku útočit. Ta je vyzvala, ať zanechají svého jednání, nebo proti nim použijí donucovací prostředky.

Muži na výzvy vůbec nereagovali, naopak ještě svoji agresivitu vůči strážníkům zvýšili. Po několikaminutové strkanici a napadání ze strany obou mužů se je podařilo strážníkům za pomoci donucovacích prostředků zpacifikovat. Následně přivolali na místo kolegy z místního oddělení Policie ČR, kteří si oba mladíky převzali k dalšímu šetření.

Čtětě také:

Osmnáctiletý Slovák děsil žáky u školy. Masturboval před nimi 

Slovák napadl kolemjdoucího nůžkami

Měl ruku v kapse opilého Ukrajince. Kontroloval jsem životní funkce, tvrdil Slovák. Co našel?

Naozaj zošalel?! Opilý slovenský řidič jel Strahovským tunelem v protisměru


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru