dnes
Pondělí - zatazeno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
0°C
pozítří
Středa - snih
2°C
Pražský sport

Do Dukly přichází na testy devětadvacetiletý útočník L´Imam Seydi

Do Dukly přijel na několikadenní testy útočník z prvoligového maďarského týmu Debrecini VSC, L´Imam Seydi. „Na testech bude v našem klubu do neděle 18. ledna," uvedl sportovní ředitel Günter Bittengel.

L´Imam Seydi, který pochází z francouzského ostrova Martinique, se narodil 31. srpna 1985. Své fotbalové začátky prožil v klubu FC Mendében. V jednadvaceti letech strávil jeden a půl roku v akademii AC Milán. Dále prošel kluby jako FC Bahrein (Bahrajn), FC Riba Roja (Španělsko), AS Gabés (Tunisko) a Diógyöri VTK (Maďarsko), kde naskočil celkem do 60 utkání a vstřelil 13 branek.

V září 2013 podepsal dvouletý kontrakt v dalším maďarském prvoligovém klubu Debrecini VSC, kde naskočil celkem do 31 utkání a vstřelil 6 branek.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru