Dnes Středa - zatazeno 28°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 25°C
Středa 19. 6. 2024
Svátek má Leoš
Pražské drby
Co se v Praze povídá aneb Tak trochu jiný pražský bulvár
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Do Česka vstupuje řetězec The Cloud One, první hotel má u Masarykova nádraží
Nový hotel u Masarykova nádraží. Foto: The Cloud One

Do Česka vstupuje řetězec The Cloud One, první hotel má u Masarykova nádraží

V centru Prahy, v pěší vzdálenosti od Masarykova i hlavního nádraží, otevírá hotel s 382 pokoji německý řetězec The Cloud One Prague.

The Cloud One otevírá svůj čtvrtý hotel, kterým po New Yorku, Hamburku a Norimberku přináší dostupné designové ubytování i do Prahy.

„Do našich hotelů se vždy snažíme vnést jedinečné rysy každého města. Například design baru je inspirován zlatou a stověžatou Prahou stejně jako dynamikou řeky Vltavy,“ popisuje manažer hotelu Robert Šafařík.

Přízemí hotelu rozvíjí svým designem bohatou historii starých pražských budov a módních kaváren. Na stěně recepce je umělecké dílo Renaty Kudláčkové. V šestém patře je vinný bar. Ten doplňuje terasa s více než 100 místy k sezení a výhledem na Prahu.

Hotel je snadno dostupný díky podzemnímu parkovišti a zastávce metra i tramvaje, a navíc se nalézá v docházkové vzdálenosti od hlavního i Masarykova nádraží. Každý z pokojů je v koupelnách vybaven podlahovým vytápěním, klimatizací, televizí a luxusními postelemi.


Autor: Cen

innogy koprodukovala už 100 filmů, v Karlových Varech se představí tři

17. června 2024 v 16:13

Už 100 koprodukovaných hraných i dokumentárních filmů a energetická firma innogy nadále pokračuje v podpoře české kinematografie. Desítky milionů diváků a více než šest desítek Českých lvů, i to je vizitka projektu „energie českého filmu“. Nyní innogy přichází s další novinkou v podobě rozšíření...

Bezpečná a moderní železnice: To je posláním centra v Dětenicích

17. června 2024 ve 13:32

Fakulta dopravní ČVUT v Praze a společnost AŽD dnes, 17. června, slavnostně otevřely nové moderní Kompetenční centrum Dětenice. Specializované výukové pracoviště zejména pro studenty železničních oborů vzniklo na experimentální trati Kopidlno – Dolní Bousov v Královéhradeckém kraji za necelých...

Vienna Insurance Group zpřísňuje pravidla udržitelnosti v oblasti investic a underwritingu

13. června 2024 v 11:43

Vienna Insurance Group (VIG) rozšiřuje Strategii udržitelnosti v oblasti investic a underwritingu, závaznou pro všechny společnosti VIG. Kromě toho zakládá v rámci aktuálního programu udržitelnosti „VIG 25“ vlastní Group Sustainability Office.

Akční dovolená s rodinou: Objevujte Itálii v karavanu

11. června 2024 v 19:24

Povalování na pláži vás baví jen chvilku a na jednom místě se po chvíli nudíte? Chcete si užít dovolenou s rodinou a zároveň zažít dobrodružství, volnost i pohodu? Půjčte si karavan, šlápněte na to a vydejte se prozkoumat okolí nádherného Lago di Garda nebo si vychutnávejte horskou krásu Dolomit....

Další články
Nahoru