Dnes Středa - polojasno 9°C
Zítra Čtvrtek - zatazeno 9°C
Středa 22. 3. 2023
Svátek má Leona
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Pražský životPro dětiSetkání

Dny Prahy 15: Sousedské setkání v Hostivaři

17. 9. 2022
Kozinovo náměstí a areál ZŠ Hostivař se v sobotu 17. září stanou místem sousedského setkání. vystoupení orientálních tanečnic, hudebních skupin, taneční vystoupení Baráčníků, program pro děti.

Program na pódiu od 14 hodin:
14:00 – oficiální zahájení Dnů Prahy 15
14:15 – vystoupení kapely MANIAC (punk-rocková skupina, která vyhrála v soutěži mladých rockových kapel v rozhlasové hitparádě)
15:00 – vystoupení klubů, spolků
16:00 – vystoupení Jolana Szajevská a Roberto Caporali
16:30 – vystoupení klubů, spolků
17:00 – Hostivařský dechový orchestr ZUŠ
17:30 – vystoupení klubů, spolků
18:00 – vystoupení kapely SESKUPENÍ ZA ÚČELEM (skupina hudebníků, která nabízí žánrově rozsáhlý repertoár od českých i zahraničních interpretů)

Dále vás čeká vystoupení orientálních tanečnic Sokola Hostivař, In Dance, taneční vystoupení Baráčníků, a sportovní ukázky korejského bojového umění TAEHAN Praha, gymnastek ZŠ Hostivař, TJ Calipso, a SK Triumf.

Tentokrát organizátoři mysleli i na čtyřnohé mazlíčky, pro které bude vyčleněn samostatný prostor. Najdou zde speciální psí restauraci, ukázky agility a jsou připraveny i soutěže o hodnotné ceny.

Občerstvení:
O občerstvení se letos postarají místní pivovary Hostivar a Vik, Putyka Na Kačabce, Zdravá jídelna Toulcova dvora, Obec baráčníku Horní Měcholupy, Růžový transportér a svůj stánek zde bude mít i Poctivá marmeláda a vinařství Šplíchal.

Doprovodný program:
Celý areál školy bude věnovaný dětem. Najdou zde různé atrakce, těšit se mohou například na netradiční skákací hrad, na jízdu s RC modely, workshopy a díly a mnoho dalšího.

Dílny a workshopy připraví i místní spolky.


Autor: Cen

Setkání kultur 2023: Hudební večer v KD Kyje

Dnes ve 21:43

Letošní ročník Setkání kultur 2023 přivítá v Kulturním domě v Kyjích hosta vystupující kapely Bachtale Apsa herečku a zpěvačku Barboru Hrzánovou, kapelu Devles a pěvecký soubor z Černého Mostu Romano Balvaj.

Praha 2: Sousedské setkání s radním pro dopravu

Dnes v 11:02

Sousedské setkání a diskuze a radním pro dopravu Tomášem Halvou na téma Sekaninovi ulice – zvýšení bezpečnosti chodců, snížení průjezdové rychlosti, navýšení počtu parkovacích míst či bezpečná cyklostezka.

Den Země Prahy 14: Městská část chystá bohatý program

Dnes v 10:07

Hry, soutěže i poučení a bohatý doprovodný program v podobě nejrůznějších vystoupení. To všechno vás čeká ve čtvrtek 20. dubna na Dni Země Prahy 14 na prostranství u stanice metra Rajská zahrada.

Mezinárodní výstava koček 2023

Dnes v 09:43

Mezinárodní výstava ušlechtilých koček se uskuteční ve dnech 1. a 2. dubna v tělocvičně ZŠ Bří Venclíků na Černém Mostě.

Zoo Praha zahájí v sobotu hlavní sezónu

Dnes v 09:12

V sobotu 25. března zahájí Zoo Praha svou 92. hlavní sezónu. Slavnostní program začne v 11 hodin na terase Vzdělávacího centra.

Vtípečky se zelím a vodní dýmky

Dnes v 08:59

Spojení humoru a vodních dýmek nabízí akce komediální skupiny Vtípečky se zelím, která se koná v sobotu 25. března od 20 hodin v pražském podniku Mopra Lounge & Bar. Do shisha baru zavítá celkem šest neokoukaných tváří českého stand upu – Lukáš Kaňka, Jiří Štraub, Zdeněk Hruška, Ondřej Cabal,...

Čarodějnice Prahy 14

Dnes v 06:44

V Parku U Čeňku se v neděli 30. dubna od 14 do 22 hodin budou pálit čarodějnice. Pro děti jsou připraveny malování na obličej a skákací loď, dospělí se mohou těšit na Pavla Čadka a ve 21 hodin vystoupí VOXEL. Na místě budou čtyři ohniště na opékání buřtů. Vstup je...

Přivítejte jaro v parku za Staroměstskou radnicí

Včera ve 12:15

Divadla nebo kouzelník. Děti mohou přivítat jaro v parku na Staroměstském náměstí. První z pohádek bude k vidění 23. března.

Malí nakladatelé, velké knihy. Koná se třetí ročník festivalu KniŽižkov

Včera v 08:05

KC Vozovna pořádá v sobotu 25. března od 11 hodin třetí ročník festivalu KniŽižkov. Čtenáři si již potřetí zalistují beletrií i literaturou faktu, která hledá jiné cesty a nepluje s hlavním proudem a poslechnou si přitom současné tvůrce při autorských čteních a debatách. Nebudou chybět ani dvě...

Doremifa 2023 v Praze 13

20. března 2023 v 19:12

Soutěž pro všechny nadšené hudebníky a zpěváky Doremifa se koná ve čtvrtek 30. března v sále radnice Prahy 13 na Slunečním náměstí.

Další články
Nahoru