dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Pražský sport

Dny fitness: Tři dny sportu pod vedením instruktorů a trenérů zdarma

Jedinečnou příležitost vyzkoušet si zdarma téměř 200 sportovních aktivit, cvičení a především se seznámit s velkým množstvím instruktorů a trenérů mohou Pražané od 1. do 3. října.

Své brány veřejnosti otevřou stovky fitness center a sportovních areálů. Pořadatelé pátého ročníku doufají, že touto akcí znovu „rozpohybují“ národ.

Jednotlivá centra příchozím nabízejí volný vstup do posiloven, tělocvičen, na skupinové lekce a připravují také doprovodný program v podobě konzultací s trenéry, poradenství s lékaři, výživovými poradci, měření tuku a další aktivity spojené se zdravým životním stylem.

Pořadatelé mysleli i na děti, pro které vybraná centra pořádají 1. října druhý ročník Dětského dne fitness.

Více informací a seznam zapojených sportovišť na www.dnyfitness.cz.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

Další články
Nahoru