dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - skorojasno
5°C
Pražská kultura

Dnes začíná velký řemeslný trh "Řemeslo na Novoměstské radnici"

Velký trh „Řemeslo na Novoměstské radnici“ se koná dne 16. a 17. 5. Vždy od 10 do 18 hodin v historických prostorách Novoměstské radnice na Karlově náměstí v Praze.

Trh interaktivní formou představí výběr ze současných řemesel v celé jejich šíři. Návštěvníci tak budou mít příležitost se seznámit s živými řemesly a jejich praktickým využitím v dnešní době.

Také si mohou přímo na místě některé činnosti vyzkoušet a zakoupit hotové výrobky od přítomných řemeslníků.

Široký záběr trhu doplní prodejní přehlídka textilního a koženého zboží, výrobků ze skla, dřeva nebo cínu, smaltovaných šperků i jiné bižuterie, hraček, modelů, stavebnic a dalších výrobků.


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Dnes ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Dnes v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru