dnes
Pondělí - oblacno
2°C
zítra
Úterý - snih
2°C
pozítří
Středa - jasno
3°C
Pražský sport

Dnes na Memoriál Alfreda Nikodéma

Nejstarší a nejznámější otužilecká akce se koná na druhý svátek vánoční v 11 hodin ve Vltavě u Národního divadla.

Poplavou otužilci z České republiky, Slovenska, Polska, Belgie, Anglie, Argentiny, Ruska, USA a Spolkové republiky Německo.

Trať povede napříč Vltavou mezi Střeleckým a Slovanským ostrovem, u jehož břehu budou start i cíl. Plavou se tratě o délkách 100, 300 a 750m. Teplota vody se již týden drží kolem 4 °C.

Ve Vltavě uvidíte špičkové plavce s vavříny z mezinárodních soutěží, stejně jako kondiční otužilce, kteří v ledové vodě nacházejí spíše radost ze zdravého pohybu. Každým rokem je účastníků více a více, letos se konečný součet po loňských 366ti může blížit čtyřem stovkám.

 

 


Fisaf pořádá workshop Mentální trénink (nejen) pro trenéry

20. prosince 2017 v 10:05

Český svaz aerobiku a fitness Fisaf.cz pořádá 20. ledna 2018 unikátní celodenní workshop nazvaný Mentální trénink pro trenéry. Vede ho akreditovaný profesionální kouč pro osobní rozvoj a fitness, trenér David Huf, a je určen trenérům, instruktorům, ale také široké veřejnosti – zkrátka každému, kdo...

Nový kurz: Instruktor Děti na startu

19. prosince 2017 v 15:06

Valná většina českých dětí začíná s pohybovými aktivitami až v době školní docházky. Rodiče je pak často přihlásí na specializovaný sport. Ideální přitom je, aby se děti začaly hýbat co nejdříve, osvojily si všeobecné pohybové dovednosti a hlavně – aby měly z pohybu radost. K tomu všemu je vede...

Další články
Nahoru