dnes
Čtvrtek - polojasno
11°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražské krimi

Djeti, škyt, kochejte se mjuzeem. Opilá učitelka přivezla mládež na exkurzi do Národního muzea

Ve středu odpoledne byla na exkursi v Národním muzeu třída nezletilců a mladistvých z Třebíčska. Personálu muzea se na této skupince, respektive na učitelce, něco nepozdávalo. Aby také ne…

Kantorka budila dojem, že není zrovna ve formě. Proto byli na místo zavolání policisté. Ti dali ženě dýchnout a jejich podezření se záhy potvrdilo. Pedagožka byla opilá! Nadýchala přes jednu promili.

Z toho důvodu skončila jak učitelka, tak i její svěřenci na policejní služebně. „Jednapadesátiletá žena pro podezření z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, žáci z toho důvodu, že je nebylo možné předat jiné kompetentní a odpovědné osobě,“ uvedl mluvčí pražské policie Tomáš Hulan.

Podnapilá učitelka byla totiž na třídním výletě jediným dozorem pro svých sedmnáct žáků. Ty si po několikahodinovém, nedobrovolném pobytu na služebně převzal další z vyrozuměných pedagogů školy.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru