dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Pražské krimi

Dívka netušila, že tato šílenost ji může potkat ve vagonu metra

Od začátku dubna pracují kriminalisté na případu, při kterém zatím neznámý muž zaútočil na dívku ve vagonu metra. Krátce před půlnocí si vyhlédl dívku, která čekala na soupravu ve stanici Motol. Když metro přijelo, dívka nastoupila do vagónu a za ni také tento muž.

Protože s ním nechtěla být sama v jednom voze, ještě v této stanici několikrát přestoupila do jiného vagónu, ale muž ji neustále následoval. Poškozená nakonec skončila v prvním vagónu a ihned co se zavřely dveře, došlo k útoku. Muž se na ni vrhnul a povalil ji na zem.

Na zemi pak došlo k zápasu, přičemž poškozená křičela o pomoc. To zaslechl strojvedoucí, který otevřel dveře od kabiny, čehož se muž zalekl a přestal útočit. Dívka se pak u strojvedoucího schovala v kabině. Na další zastávce Petřiny pachatel utekl.

„Celý případ je v tuto chvíli prošetřovaný pro podezření ze spáchání trestného činu znásilnění ve stádiu pokusu. V případě odsouzení za tento trestný čin hrozí trest odnětí svobody až na pět let,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk. Může se nepodařilo stále dopadnout.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru