dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Dívejte se na můj striptýz až do konce a dám vám 100 tisíc, lákal chlípník. Zkoušel to i na vás?
Pánský striptýz. Ilustrační foto: Usien / Wikimedia Commons

Dívejte se na můj striptýz až do konce a dám vám 100 tisíc, lákal chlípník. Zkoušel to i na vás?

Od června prošetřovali kriminalisté prvního policejního obvodu případ, na jehož základě je nyní osmatřicetiletý muž obviněn hned ze dvou násilných trestných činů, znásilnění a loupeže. Obviněný totiž přišel do prodejny v Soukenické ulici v Praze 1, kde se prodavačce představil jako zástupce poměrně renomovaného rádia, na jehož „vlnách“ momentálně probíhá soutěž.

Soutěž rádia podle podivína, ze kterého se vyklubal chlípník, spočíval v tom, že oslovená zaplatí částku v řádu několika tisícikorun a on ji za to předvede striptýz.

A pokud se dotyčná vydrží dívat na exhibici až do konce, zařídí tento zástupce, že získá nejvyšší výhru v podobě 100 tisíc korun! Prodavačka ale tuto „lákavou“ nabídku odmítla stejně, jako vydat jakoukoliv finanční hotovost.

chlipnik-striptyz

Zadržený exhibicionista

„Muž proto obešel prodejní pult, ženu jednou rukou objal kolem pasu a druhou jí přiložil do rozkroku. Při tom jí řekl, ať mu vydá veškeré peníze z pokladny, nebo ji znásilní,“ uvedl policejní mluvčí Tomáš Hulan.

Jakmile žena splnila jeho požadavek, odešel muž z prodejny neznámo kam. Kriminalisté při prošetřování úzce spolupracovali s policejními analytiky, kteří zjistili, že v průběhu posledních dvou let došlo na území hlavního města k šesti případům, které měly téměř shodný modus operandy.

Při těch si ale pachatel počínal mnohem mírumilovněji. Vždy „pouze“ přišel, vyinkasoval peníze, předvedl striptýz, a odešel, aniž by komukoliv ublížil. Paradoxní na celé situaci je, že se obviněný nehlásí pouze k těmto šesti případům, ale téměř trvá na tom, že si takto počínal v dalších čtyřiceti případech.

„Kriminalisté se obrací na další podobně oslovené a následně podvedené ženy, aby se policistům přihlásili prostřednictvím linky tísňového volání 158,“ dodal Tomáš Hulan.

Obviněnému osmatřicetiletému muži hrozí, v případě odsouzení, za trestné činy loupež a znásilnění trest odnětí svobody až na deset let.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru