dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
1°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Divadlo ve dvorku: Pavlač v centru Prahy bude hostit dvě letní komedie
Michaela Dolinová (vpravo) a Sandra Pogodová. Foto: www.divadlovedvorku.cz

Divadlo ve dvorku: Pavlač v centru Prahy bude hostit dvě letní komedie

Na konec srpna a začátek září se chystá v centru Prahy několik originálně pojatých divadelních večerů. Představení Nežárli a Už zase miluju! se budou odehrávat přímo na pavlači domu v Jungmannově ulici, ve kterém sídlí CEVRO insitut. Diváci vše uvidí ze sedadel umístěných na dvorku. Soubor Divadla ve dvorku vede herečka, zpěvačka a moderátorka Michaela Dolinová, která v obou komediích také hraje.

Od 22. do 26. srpna bude na pořadu bláznivá komedie z horkého Palerma Nežárli!. Děj bláznivé komedie zavede diváky mezi obyvatele jednoho pavlačového  domu, kde vládnou poněkud svérázné sousedské vztahy. Ty se vyhrotí ve chvíli, kdy se do domu přistěhuje atraktivní doktorka Monika s dospívajícím synem Giacomem.

Představení Už zase miluju! bude na pořadu tři dny. 29. a 30. srpna, derniéra se uskuteční první zářijový den. V show jednoho pianisty a dvou náruživých múz se kromě Michaely Dolinové představí Sandra Pogodová a Václav Tobrman.

Více o obou představeních si můžete přečíst zde: http://www.divadlovedvorku.cz/divadlovedvorku/#body. Vstupenky lze zakoupit na místě, případně v předprodeji v pokladně Divadla Metro, Národní 25, Praha 1 (otevřeno denně od 10:00 do 20:00).

letni-hrani-plakat-nahled

„Přijďte strávit poslední horké dny prázdnin ve společnosti bláznivé komedie i letní konzumace italského vína. A  posléze i posezení po představení za zvuků italských melodií ve stylu 70. let minulého století. Všichni pamatujeme San Remo, že? Vyhazovat vás ze dvorku po představení nikdo nebude,“ zve k návštěvě Michaela Dolinová.


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Další články
Nahoru