dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - polojasno
1°C
pozítří
Středa - zatazeno
2°C
Pražská kultura

Divadlo Na Fidlovačce: Premiéra, poslední představení nebo dvě kulaté reprízy

V úterý 27. ledna odehraje Komorní Fidlovačka na delší dobu poslední představení inscenace hry Mileny Štráfeldové s názvem Osamělé večery Dory N. Koho zajímají životní osudy slavné české spisovatelky Boženy Němcové, neměl by si nechat ujít tuto ojedinělou one woman show v podání Marty Falvey Sovové.

Již 390. reprízu legendárního muzikálu Šumař na střeše s Tomášem Töpferem a Eliškou Balzerovou v rolích rodičů pěti dcer na vdávání uvede divadlo ve čtvrtek 5. února od 19.30 hodin. Tomáš Töpfer získal za roli Tovjeho Cenu Thálie.

V březnu se můžete těšit na Elišku Balzerovou v hlavní roli nové inscenace hry Thorntona Wildera Dohazovačka. V překladu Milana Lukeše ji na jevišti Fidlovačky uvede u příležitosti 40. výročí autorova úmrtí režisér Zdeněk Dušek. V hlavní mužské roli, roli Horáce Vandergeldera se představí Zdeněk Maryška. Premiéra se uskuteční ve čtvrtek 12. března od 19.30 hodin, generální zkouška se uskuteční ve středu 11. března od 10.30 hodin. Vstupenky na obě zmíněná představení i další březnové reprízy jsou v prodeji.

Dvě kulaté reprízy čekají úspěšné starší inscenace z repertoáru Divadla Na Fidlovačce

Komedii Jen žádný sex, prosím, jsme přece Britové! s Ondřejem Brouskem a Annou Brouskovou v ústředních rolích mladého páru, který si objedná v zásilkovém obchodě skleničky a místo toho je jim dodána sada erotického zboží, uvede divadlo již po 80. ve středu 11. března od 19.30 hodin.

Komedii Nerušit, prosím o záletném poslanci a ministrovi uvede divadlo již po 90. v úterý 17. března od 19.30 hodin.

Vstupenky na celé období jsou v prodeji, a to jak v obou pokladnách Divadla Na Fidlovačce, tak také v předprodejních sítích.

 

 


Simona Ahrnstedt: Oheň a voda

28. listopadu 2017 v 16:31

Komu otevřete svou třináctou komnatu? Oheň a voda přináší volné pokračování bestselleru Nepřátelé a milenci.

Novinka: Christina Brownová, Moderní jóga od A do Z

28. listopadu 2017 v 16:20

Moderní jóga od A do Z je dokonalým průvodcem, který vás krok za krokem zasvětí do cvičení sérií pozic aktivní jógy, regeneračních ásan či praktikování meditace. Prostřednictvím jógy střižené na míru modernímu životu se naučíte lépe zacházet se svým tělem, myslí i energií. Potřebujete ulevit od...

Další články
Nahoru